گیمزکام ۲۰۱۷: دومین شخصیت قابل بازی AC: Origins

گیمزکام ۲۰۱۷: دومین شخصیت قابل بازی AC: Origins

احمد هاتفی ۰۴ شهریور ۱۳۹۶ نظرات

یوبیسافت طی نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۷ دومین شخصیت قابل بازی نسخه جدید Assassin’s Creed را معرفی کرد. با گیمر همراه باشید.

 

طبق شایعات این انتظار می رفت که یوبیسافت باز هم از قابلیت دو کاراکتره بودن در بازی Assassin’s Creed استفاده کند و حتی برخی از منتقدان حدس زده بودند که بایک (Bayek) تنها شخصیت قابل بازی نخواهد بود و همانند بازی Assassin’s Creed: Syndicate باید شاهد حضور دو کاراکتر قابل بازی باشیم.

این شخصیت دوم دختری بنام «آیا» است و او همسر بایک می باشد. به گفته یوبیسافت «آیا» در برخی مراحل حضور خواهد داشت و با بایک همکاری هایی را خواهد داشت.

همچنین اعلام شده است که بایک و آیا برخلاف شخصیت های بازی Assassin’s Creed: Syndicate که خط داستانی جداگانه داشتند و بازی باز با هرکدام که میخواست در بازی به گشت و گذار می پرداخت اما در نسخه Assassin’s Creed:Origins این گونه نخواهد بود.

اشرف اسماعیل، کارگردان بازی در مورد این تصمیم گفت:

“بازی در درجه اول داستان و سفر بایک را روایت می‌کند و این تصمیم را برای روایت، گیم‌پلی و تجربه‌ای که قصد خلق آن را داشتیم گرفتیم. پس این تصمیمی بود که گرفتیم (منظور تقسیم نکردن بخش داستانی بین دو شخصیت است). علاوه بر این، ما شخصیت‌های قابل بازی دیگری هم داریم، اما هنوز از آن‌ها رونمایی نکرده‌ایم.”

این جمله انتهایی خود بسیاری از شایعات و تئوری های مختلف را به وجود خواهد آورد ولی دو احتمال بیش از بقیه محتمل هستند.

یا اینکه شخصیت های قابل کنترل برای بازی در آینده طراحی شده اند و باید برای انجام برخی کارها به زمان حال بیاییم و یا تنها در برهه ای از بازی و برای پیش بردن یک ماموریت باید کنترل شخصیت های دیگر را بدست بگیریم.

بازی Assassin’s Creed: Origins در تاریخ ۲۷ اکتبر (۵ آبان) باری پلتفرم های PC،PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد.

منبع:

Attack of The Fanboy

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات