زمان برگزاری کنفرانس‌ها در گیمزکام ۲۰۱۷

زمان برگزاری کنفرانس‌ها در گیمزکام ۲۰۱۷

احمد هاتفی ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ نظرات

نمایشگاه گیمزکام که هر ساله در آلمان برگزار می شود، امسال ۳۱ مرداد کار خود را شروع خواهد کرد و تا ۴ شهریور ادامه خواهد داشت. با گیمر همراه باشید.

 

گیمزکام (Gamescom) نمایشگاه صنایع مربوط به بازی‌های رایانه‌ای است که در آلمان برگزار می‌شود. این نمایشگاه از نظر جمعت همیشه در صدر نمایشگاه‌ها بوده است و سال گذشته نیز حدود ۳۴۵ هزار نفر از این نمایشگاه دیدن کرده است و این درحالی است که تعداد کسانی که در نمایشگاه E3 حضور داشته‌اند تا حالا بیشتر از ۵۰ هزار نفر نبوده‌اند. هرچند امسال پیشرفت کرده بود و پذیرای ۶۸ هزار نفر بود.

نمایشگاه صنعت بازی آلمان (Gamescom) بزرگترین رویداد سالانه در عرصه بازی ها به شمار می‌رود که نفرات زیادی از آن بازدید می‌کنند.

اولین کنفرانس ۲۴ ساعت پس از شروع نمایشگاه و توسط کمپانی مایکروسافت برگزار خواهد شد که گویا حرف های زیادی برای گفتن دارد و اعلام شده است در محل کنفرانس این شرکت بازی های مختلفی قابل اجرا خواهند بود.

علاوه بر مایکروسافت، الکترونیک آرتز (EA) نیز کنفرانس خواهد داشت. علاوه بر این دو کمپانی، شرکت هایی مثل بلیزارد و نینتندو لایو استریم هایی را برگزار خواهند کرد و آخرین اخبار در مورد عناوین جدید خود را اعلام خواهند کرد.

شاید بزرگترین شوک برای حاضران این نمایشگاه عدم حضور کمپانی سونی باشد که با وجود داشتن غرفه در این رویداد تصمیم گرفته است در رویداد PSX حضور داشته باشد.

در ادامه می‌توانید زمان دقیق کنفرانس‌ها و لایو استریم‌های گیمزکام ۲۰۱۷ را مشاهده کنید:

  • کنفرانس مایکروسافت: ساعت ۲۳:۳۰ یک‌شنبه ۲۹ مرداد به وقت ایران
  • لایو استریم مایکروسافت با محوریت Age of Empires: ساعت ۲۳:۳۰ دوشنبه ۳۰ مرداد به وقت ایران
  • کنفرانس الکترونیک آرتز: ساعت ۲۱ دوشنبه ۳۰ مرداد به وقت ایران
  • لایو استریم اول بلیزارد: ساعت ۲۰:۳۰ دوشنبه ۳۰ مرداد به وقت ایران
  • لایو استریم دوم بلیزارد: ساعت ۲۰:۳۰ چهارشنبه ۱ شهریور به وقت ایران
  • لایو استریم اول نینتندو با محوریت Super Mario Odyssey: ساعت ۱۷:۳۰ چهارشنبه ۱ شهریور به وقت ایران
  • لایو استریم دوم نینتندو با محوریت Metroid: Samus Returns ساعت ۱۴:۳۰ پنج‌شنبه ۲ شهریور به وقت ایران

البته این آخر کار نیست و شرکت هایی چون یوبیسافت و بتسدا آخرین دستاوردهای خود را در غالب اخبار برای طرفداران حاضر در نمایشگاهه منتشر خواهند کرد و کنفرانس و لایو استریمی در این رویداد نخواهند داشت.

در این رویداد نه تنها تمامی صنعت بازی به بخش دولتی معرفی می‌شود بلکه بازدیدکنندگان تجاری نیز با توانابی‌های آن ها آشنا می‌شوند. از این رو نمایشگاه گیمزکام محیطی برای معرفی و فروش محصولات این صنعت به شمار می‌رود. نمایشگاه گیمزکام نمایشگاهی با رویکرد تجاری در زمینه بازی های ویدیوئی است که در مرکز نمایشگاهی کلن در آلمان برگزار خواهد شد.

نمایشگاه فوق توسط انجمن فدرال تولیدکنندگان نرم‌افزارهای سرگرمی Interactive سازماندهی می‌شود. هدف از برگزاری نمایشگاه گردهمایی تولیدکنندگان بازی های ویدیویی، معرفی محصولات آن ها و سخت‌افزارهای مناسب برای بازی می‌باشد.

منبع:

EuroGamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات