شایعه: Okami در راه کنسول‌های نسل هشتمی

شایعه: Okami در راه کنسول‌های نسل هشتمی

احمد هاتفی ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ نظرات

Okami یکی از شاهکارهای PS2 بود که به تازگی سایت Kutaku UK اعلام کرده است کرده است این بازی برای PS4 و Xbox One پورت می شود. با گیمر همراه باشید.

 

بنا بر مستندات، دو منبع مختلف سایت Kutaku UK بازی Okami HD را در لیست فروش خود قرار داده اند و تاریخ آن را برای عرضه، ۲۱ دسامبر ۲۰۱۷ (۲۱ آذر) درج کرده اند. حال باید منتظر اخبار تکمیلی از سوی کپ‌کام باشیم و ببینیم آیا این کمپانی عرضه این عنوان را برای پلتفرم‌های نسل هشتمی تایید خواهد کرد یا خیر.

همچنین سایت Kutaku UK (کوتاکو انگلستان) با انجام بررسی های لازم اعلام کرده است که این منابع کاملا سالم هستند و آن‌ها واقعا کارمندان فروشگاه‌های ذکر شده هستند، و قابلیت دسترسی به اطلاعات مربوط به عرضه عناوین جدید را دارند.

ژاپن در پی خورشیدی جدید!

نفرینی شیطانی قریبان گیر ژاپن قرون وسطی شده است و هیچ کس نمی تواند کاری برای جلوگیری از آثار مخرب این نفرین انجام دهد و روز به روز افراد بیشتری می میرند و سرزمین های بیشتری از دست می رود.

Orochi در اساطیر ژاپن ماری عظیم الجثه و خبیث است که یکبار مرده است و حال او به طور معجزه آسایی زنده شده است و در طی پی انتقام است و به همین دلیل سایه تاریکی را بر روی ژاپن انداخته است.

«آماتراسو» نیز از اساطیر ژاپن است و به ایزد بانوی خورشید معروف است. او سر و سامان دهنده اوضاع نابسامان ژاپن است و در این برهه زمانی ظهور کرده است تا با نقشه های شوم Orochi مقابله کند. این کاراکتر نقش اصلی بازی Okami است که در قسمت های مختلف بازی به گرگی تبدیل می شود که شاخصه اصلی این بازی می باشد.

این عنوان برای اولین بار در سال ۲۰۰۶ برای پلی‌استیشن ۲ منتشر شد و موفقیت این بازی باعث شد تا در سال ۲۰۱۲ برای PS3 و در سال ۲۰۰۹ برای پلتفرم Wii U منتشر شود. حال این موفقیت آنقدر بوده است که شایعه قریب به واقعیت انتشار این عنوان برای پلتفرم های PS4 و Xbox One منتشر شده است.

بی شک بازی بازانی که این عنوان را بر روی پلی‌استیشن ۲ و پلی‌استیشن ۳ تجربه کرده اند بی صبرانه منتظر اخبار انتشار آن برای کنسول PS4 می باشند.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات