ویدیو: تریلر جدید بازی Uncharted: The Lost Legacy

ویدیو: تریلر جدید بازی Uncharted: The Lost Legacy

احمد هاتفی ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ نظرات

کمپانی سونی تریلر جدیدی از بازی Uncharted: The Lost Legacy منتشر کرده است که ۳۰ ثانیه هیجان‌انگیز را به همراه دارد. با گیمر همراه باشید.

 

عنوان Uncharted: The Lost Legacy آخرین نسخه از سری بازی‌های آنچارتد می باشد که در نمایشگاه E3 2017 نیز بطور رسمی رونمایی شد و حال همه بازی بازان بی صبرانه منتظر انتشار آن هستند.

در جدیدترین ویدیویی که از بازی پخش شده است شاهد تریلری کوتاه هستیم که بطور هیجان انگیزی تمامی درگیری های نفس گیر و زد و خوردهای بازی را مرور می کند و بیشتر به یک تبلیغ تلویزیونی شبیه است.

در این تریلر ۳۰ ثانیه ای شاهد تیراندازی، شلیک به سمت هلیکوپتر با آر پی جی، دیالوگ و صحبت بین کاراکترهای بازی و صحنه های اکشن هستیم که مارا بیش از پیش ترغیب به انجام این عنوان می کند.

Uncharted: The Lost Legacy تنها عنوان از این سری است که نیتن دریک در آن نقش ندارد و بازی‌باز کنترل دو شخصیت دختر این بازی را در اختیار خواهد داشت. در این بازی با کلویی و نیدین همراه می‌شویم تا در ماجراجویی تقریبا ۱۰ ساعته با سفر به هند راز عاج گانش را کشف کنیم. بازی Uncharted: The Lost Legacy بازی‌باز را در نقش Chloe Frazer قرار می‌دهد که به همراه دختری دیگر بنام Nadine Ross، برای یک ماجراجویی جدید راهی کوه‌هایی در سرزمین هند می‌شوند.

بازی Uncharted: The Lost Legacy در تاریخ ۳۱ مرداد برای پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات