لیست بازی‌های یوبیسافت در رویداد گیمزکام ۲۰۱۷

لیست بازی‌های یوبیسافت در رویداد گیمزکام ۲۰۱۷

احمد هاتفی ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ نظرات

یوبیسافت در راستای برگزاری رویداد گیمزکام ۲۰۱۷ در آلمان، لیست بازی های حاضر خود در این رخداد را اعلام کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

نمایشگاه گیمزکام سال ۲۰۱۷ قرار است در اواخر ماه آگوست میلادی برگزار شود و در همین راستا کمپانی های بزرگی همچون یوبیسافت در این رویداد حاضر خواهند بود تا اطلاعات تکمیلی را درباره عناوین جدید خود را برای علاقه مندان منتشر کنند.

یوبیسافت جدیدا اعلام کرده است که عناوین Far Cry 5 ،For Honor ،Assassin’s Creed: Origins ،Mario + Rabbids: Kingdom Battle ،The Crew 2 South Park: The Fractured But Whole و Just Dance 2017 در این رویداد حاضر خواهند بود و بازی‌بازان در ۳۰۰ دستگاه تعبیه شده می‌توانند این بازی‌ها را تجربه کنند و شرکت کنندگان می توانند “پاداش های منحصر به فرد در بازی” را به دست آورند.

علاوه بر این در تاریخ ۲۵ و ۲۶ آگوست، فینال فصل دوم بازی Rainbow Six Siege در طی رویداد eSports برگزار خواهد شد.

همچنین در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۷ کمپانی مایکروسافت حضور خواهد داشت تا به طرفداران خود تجربه استفاده از کنسول جدید خود یعنی Xbox One X را برای اولین بار بدهد.

توضیحاتی درباره نمایشگاه Gamescom

گیمزکام (Gamescom) نمایشگاه صنایع مربوط به بازی‌های رایانه‌ای است که در آلمان برگزار می‌شود. این نمایشگاه از نظر جمعت همیشه در صدر نمایشگاه‌ها بوده است و سال گذشته نیز حدود ۳۴۵ هزار نفر از این نمایشگاه دیدن کرده است و این درحالی است که تعداد کسانی که در نمایشگاه E3 حضور داشته‌اند تا حالا بیشتر از ۵۰ هزار نفر نبوده‌اند. هرچند امسال پیشرفت کرده بود و پذیرای ۶۸ هزار نفر بود.

نمایشگاه صنعت بازی آلمان (Gamescom) بزرگترین رویداد سالانه در عرصه بازی ها به شمار می‌رود که نفرات زیادی از آن بازدید می‌کنند.

بیش از ۵۰۰۰ روزنامه‌نگار و ۵۵۷ غرفه دار از ۳۹ کشورهای مختلف جهان در آن حضور خواهند داشت. این رویداد مرکزی اروپایی جهت گردهمایی علاقه‌مندان به بازی و معرفی بازی ها می‌باشد.

در این رویداد نه تنها تمامی صنعت بازی به بخش دولتی معرفی می‌شود بلکه بازدیدکنندگان تجاری نیز با توانابی‌های آن ها آشنا می‌شوند. از این رو نمایشگاه گیمزکام محیطی برای معرفی و فروش محصولات این صنعت به شمار می‌رود. نمایشگاه گیمزکام نمایشگاهی با رویکرد تجاری در زمینه بازی های ویدیوئی است که در مرکز نمایشگاهی کلن در آلمان برگزار خواهد شد.

نمایشگاه فوق توسط انجمن فدرال تولیدکنندگان نرم‌افزارهای سرگرمی Interactive سازماندهی می‌شود. هدف از برگزاری نمایشگاه گردهمایی تولیدکنندگان بازی های ویدیویی، معرفی محصولات آن ها و سخت‌افزارهای مناسب برای بازی می‌باشد.

در حاشیه نمایشگاه گیمزکام، گردهمایی‌هایی در مرکز نمایشگاهی کلن برگزار خواهد شد. گردهمائی‌های یادشده منطبق با فعالیت نمایشگاه صنعت بازی آلمان در زمینه معرفی بازی‌ها و سرگرمی‌ها خواهند بود.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات