حجم بازی LawBreakers برای PS4

حجم بازی LawBreakers برای PS4

احمد هاتفی ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ نظرات

بازی LawBreakers دیروز (۱۷ مرداد) منتشر شده است و سازندگان این عنوان حجم دانلودی این عنوان برای کنسول PS4 را مشخص کرده‌اند. با گیمر همراه باشید.

 

بازی LawBreakers یکی از عناوین شوتر مورد انتظاری است که تمامی طرفداران بازی‌های گروهی مشتاق آن هستند.

این بازی به وسیله آقای کلیف بلزینسکی و تیم او با نام Boss Key Productions ساخته شده و احتمالا کیفیت بالایی خواهد داشت. در حالی که تنها یک روز تا انتشار بازی LawBreakers زمان باقی مانده، حجم دانلود بازی مشخص شده است.

بازی LawBreakers در دو نسخه استاندارد و Deadzo Deluxe در دسترس کاربران پلی‌استیشن قرار گرفته است و حجم دانلودی این عنوان ۸٫۹۳ گیگابایت می‌باشد. بازی‌بازانی که هر کدام از نسخه های استاندارد یا Deadzo Deluxe بازی را پیش خرید کرده باشند، دو اسکین اختصاصی هدیه به علاوه یک نقاشی از یکی از شخصیت های بازی را هدیه می‌گیرند.

علاوه بر این، کسانی که نسخه Deadzo Deluxe بازی را پیش خرید کرده باشند، ۶ اسکین اختصاصی شخصیت، ۵ اسکین آبی اسلحه، ۳ استیکر اسلحه Deadzo دریافت کرده و همچنین یک نقاشی Deadzo هدیه می‌گیرند.

بازی LawBreakers در تاریخ ۸ ماه آگست به طور رسمی برای پلتفرم های رایانه های شخصی و پلی‌استیشن ۴ منتشر شده است.

  • نگاهی نزدیک به داستان بازی LawBreakers

بازی LawBreakers ابتدا با نام رمز Blue Streak ساخته می‌شد. داستان بازی مربوط به تقابل افسران قانون با دسته‌های جنایتکارانی است که سعی دارند با همکاری یکدیگر آمریکا را تسخیر کنند.

علاوه بر آن انجام برخی اقدامات سری روی کره ماه شکافی روی این کره ایجاده کرده و این فرآیند باعث به وجود آمدن بسته‌های خنثی کننده جاذبه روی زمین شده است.

در این بازی تمام قوانین فیزیک را زیر پا گذارید و هرچقدر که خواستید به هوا بپرید. جاذبه‌ی مخالف ایجاد کنید و به هر طرفی که دوست داشتید بروید. در یک شهر مدرن هر چقد که ممکن است خون و خون ریزی مشاهده می‌کنید. اسلحه‌های مدرن و جدید انتخاب کنید و به طرف دشمنان حمله کنید و آن ها را از پا در بیاورید.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات