اطلاعات اولیه کنسول جدید آتاری

اطلاعات اولیه کنسول جدید آتاری

احمد هاتفی ۲۸ تیر ۱۳۹۶ نظرات

پس از این که کنسول جدید آتاری Ataribox، در نمایشگاه E3 2017 با ویدیویی ۲۰ ثانیه‌ای معرفی شد، حال اطلاعات اولیه آن منتشر شده است. با گیمر همراه باشید.

 

یکی از خبرهای خوب نمایشگاه E3 2017 برای طرفداران آتاری منتشر شد و آن هم ساخت کنسولی جدید توسط آتاری بود که پس از ۲ دهه باز هم می‌خواهد خود را وارد صنعت گیم کند.

در نمایشگاه E3 امسال برند آتاری یک ویدیو، از کنسول جدید خود با نام آتاری باکس رونمایی کرد اما به غیر از یک ویدیو کوتاه، هیچ‌گونه اطلاعاتی از این کنسول ارائه نشد.

می‌توان گفت این کنسول به پشتوانه محبوبیت و بی‌نظیر بودن کنسول آتاری ۲۶۰۰ در دست ساخت قرار گرفته است و یکی از اعضای سازنده در ایمیلی که به یکی از طرفداران آتاری فرستاده است، اطلاعات اولیه و تصاویری را پخش کرده است.

آن چه از ابتدای ایمیل معلوم است این است که سازندگان می‌خواهند بار دیگر خاطرات دارندگان کنسول آتاری را زنده کنند و گفته شده است این شرکت در پی آن است تا هم مخاطبان قدیمی خود را حفظ کند و هم طرفداران جدیدی را برای خود دست و پا کند.

همچنین گفته شده است کنسول جدید آتاری؛ آتاری باکس میراث‌دار آتاری ۲۶۰۰ خواهد بود.

کنسول آتاری‌باکس شامل ویژگی‌های زیر است:

  • چراغ‌های LED در طراحی‌اش بکار رفته است
  • پشتیبانی از حافظه SD
  • دارای پورت HDMI
  • دارای چهار پورت USB

این کنسول قرار است در دو طرح چوبی و مشکی/قرمز در بازار عرضه شود.

در اطلاعات اولیه این کنسول معلوم شده است که قرار است بسیاری از بازی‌های قدیمی آتاری ۲۶۰۰ برای این کنسول هم منتشر شود و همچنین گفته شده است آتاری قصد دارد محتوای جدیدی را برای کنسول‌های خود وارد کند.

در این ایمیل هیچ اشاره‌ای به قیمت کنسول، تاریخ انتشار و یا مشخصات سخت‌افزاری نشده است اما در ادامه گفته شده است:

“ما می‌دانیم که شما بی‌صبرانه منتظر شنیدن اطلاعات بیشتر مانند قیمت، مشخصات سخت‌افزاری، بازی‌ها و زمان عرضه هستید. ما به طور عامدانه از ارائه اطلاعات خودداری نمی‌کنیم بلکه می‌خواهیم مطمئن شویم که این کار را درست انجام می‌دهیم و به همین دلیل می‌خواهیم اطلاعات را به صورت قدم به قدم به شما ارائه کنیم و بتوانیم محصولی با شنیدن تمام بازخوردهای شما تولید کنیم.”

حال باید منتظر ماند و دید آیا آتاری بار دیگر خواهد توانست موفق ظاهر شود و طرفداران قدیمی خود را راضی کند و همچنین آیا می‌تواند برای خود هواداران جدیدی بدست بیاورد یا خیر.

نظر شما درباره کنسول جدید آتاری و برنامه‌های آینده این کمپانی چیست؟

منبع:

Polygon

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات