Daniel Craig بار دیگر در نقش جیمز باند

Daniel Craig بار دیگر در نقش جیمز باند

امیر پورمحمد ۲۵ تیر ۱۳۹۶ نظرات

بر خلاف انتظار ها دنیل گریگ بار دیگر برای بازی در نقش جیمز باند انتخاب شد. با گیمر همراه باشید.

 

دنیل گریگ (Daniel Craig) در یک مصاحبه اعلام کرد که دیگر از نقش جیمز باند (James Bond) خسته شده است و دیگر هیچ رغبتی برای ادامه بازیگری در این نقش را ندارد. از آن پس سؤال بزرگ این بود که چه کسی برای بازی در این نقش افسانه‌ای که نزدیک به نیم قرن است توسط بازی گران بسیاری چه خوب و چه بد و طی ۲۵ قسمت بازی شده است. شاید تا کنون بیش از ۱۵ نفر در نقش جیمز باند حضور داشته‌اند برخی فوق الاده و برخی ضعیف. ولی سؤال این است که بعد از دنیل گریگ چه کسی عهده‌دار این نقش خواهد بود.

چندی پیش و با توجه به خبری که منتشر شد کمپانی سونی پس از برسی گزینه‌های بسیاری برای جایگزین شدن گریگ و عدم موفقیت چه به صورت رد صلاحیت چه عدم قبول نقش توسط بازیگران البته با توجه به گفته‌های خود شرکت سونی بار دیگر این نقش ر به دنیل گرگ پیشنهاد شد. شایعات زیادی در مورد لیست بازیگران برگزیده این نقش وجود دارد که می‌توان به ادریس البا, تام هاردی و جیمز نورتون اشاره کرد ولی هیچ‌کدام از این افراد این پیشنهاد قبول نداشته و آن را تکذیب کردند.

 

فیلم,فیلم جدید,جیمز باند,دنیل گریگ,فیلم جدید جیمز باند,آخرین فیلم دنیل گرگ,حضور دنیل گرگ در نقش جیمز باند,کناره گیری دنیل گریگ,بازنشستگی دنیل گریگ,دنیل گریگ در فیلم جیمز باند,تازه‌ترین قسمت جیمز باند, Daniel Craig, James Bond

 

به هر حال پس از نا موفق ماندن کمپانی سونی از یافتن بازی گر جدید برای نقش جیمز باند بار دیگر این نقش به گریگ پیشنهاد شد ولی انتظار می‌رفت که وی این نقش را قبول نکند تا حدی که او در یک مصاحبه تلویزیونی اعلام کرد حاضر است رگ دستش را بزند ولی بار دیگر این نقش را قبول نکند. ولی وی این نقش را قبول کرد که بسیار دور از انظار بود.

البته شاید یک تفکر عمیق در پشت تمام این اتفاقات باشد و آن جذاب کردن فیلم و حاشیه‌سازی برای ان است. یک لحظه فک کنید که نقش جیمز باند که زبان زد دنیای سینما است برای هر هنرپیشه‌ای پیشنهاد شود و آن هنرپیشه آن را قبول نکند. از سوی دیگر قبول دوباره این نقش توسط گرگ کمی عجیب به نظر می‌رسد.

به هر حال قسمت ۲۶ سری فیلم‌های جیمز باند قرار شده است از اواخر سال ۲۰۱۸ ساخته شود و بار دیگر دنیل گریگ در نقش جیمز باند افسانه‌ای ظاهر خواهد شد.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات