دموی رایگان بازی Mass Effect Andromeda منتشر شد

دموی رایگان بازی Mass Effect Andromeda منتشر شد

احمد هاتفی ۲۴ تیر ۱۳۹۶ نظرات

امروز کمپانی EA (الکترونیک آرتز) اعلام کرده است که علاقه‌مندان به مدت ۱۰ می‌توانند دموی رایگان بازی Mass Effect Andromeda را تجربه کنند. با گیمر همراه باشید.

 

تا به حال بازی Mass Effect Andromeda چندان مورد توجه بازی‌بازان قرار نگرفته است اما استودیو BioWare در این تلاش است تا عنوان جدید خود را هرچه بهتر برای کاربران عرضه کند و در همین راستا بهبودهای بزرگی را در جدیدترین عنوان خود اعمال کرده است تا بازی‌بازان با بسیاری از مشکلات اولیه روبرو نشوند.

به همین جهت سازندگان بازی از کاربران خواسته‌اند تا دموی رایگان بازی را که هم اکنون بر روی پلتفرم‌های PS4، PC و Xbox One اجرا کنند.

نسخه آزمایشی ۱۰ ساعته می‌باشد و روی پلتفرم‌های PS4، Xbox One و PC راه اندازی شده است، که اساسا معادل آن چیزی است که به عنوان دسترسی اولیه برای مشترکین EA Access و Origin Access قرار داده شده است.

این دمو یا نسخه آزمایشی از بازی Mass Effect Andromeda این امکان را به شما می‌دهد تا بصورت تک‌نفره یا چندنفره در سیاره اول بازی به گشت‌ و گذار و مبارزه بپردازید.

هرگونه پیشروی در نسخه آزمایشی این بازی و پیشرفت در زمینه سلاح‌ها و تجهیزات قابل ذخیره هستند که در صورت خرید بازی می‌توانید آن‌ها را به بازی اصلی انتقال دهید. دموی رایگان بازی Mass Effect Andromeda هم اکنون قابل دریافت می‌باشد.

بازی Mass Effect Andromeda  در تاریخ ۲۱ مارس (۱ فروردین) در آمریکای شمالی و ۲۳ ماه مارس (۳ فروردین) در اروپا برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شده است.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات