جزئیات جدید بازی WWE 2K18

جزئیات جدید بازی WWE 2K18

احمد هاتفی ۱۷ تیر ۱۳۹۶ ۱

کمپانی ۲K در جدیدترین اخبار خود جزئیات بیشتری را از بازی WWE 2K18 و ویژگی‌های جدید بخش‌های موجود در این عنوان گفته است. با گیمر همراه باشید.

 

WWE 2K18 جدیدترین نسخه از رشته ورزشی کشتی کج است که طبق معمول کمپانی ۲K مسئولیت ساخت آن را بر عهده داشته است و پس از معرفی سوپراستار (Seth Rollins) روی جلد دیسک و باکس‌آرت بازی، حال اطلاعات جدیدی درباره این عنوان منتشر شده است.

My Career و My Player بخش‌هایی هستند که در این عنوان دستخوش تغییرات شده‌اند و از جمله این تغییرات این است که از موتور گرافیکی جدید بهره می‌برد.

لیست جزئیاتی که کمپانی منتشر کرده است:

  • Creation Suite: این بخش عمیق‌تر و باجزئیات‌تر شده است و شامل یک ویژگی ایجاد مسابقه‌ی جدید و بهبودهایی در بخش ساخت سوپراستار، سالن و ویدئو می‌شود.
  • MyPLAYER: تجربه‌ی جدید بخش MyPLAYER استایل‌های مبارزه و یک سیستم ارتقا و پیشرفت جدید را در اختیارتان می‌گذارد.
  • MyCAREER: تجربه‌ی جدید بخش MyCAREER شامل یک داستان تازه و پشت صحنه‌ی جدیدی می‌شود که شخصیت‌های این بخش می‌توانند به راحتی در آن گشت بزنند و با دیگر سوپراستارهای WWE تعامل داشته باشند و به آن‌ها کمک کنند.
  • Road to Glory: یک حالت کاملاً جدید که به بازیکنان اجازه می‌دهد با شخصیت‌های MyPLAYER خود با دیگران برای رویدادهای PPV به رقابت بپردازند.
  • موتور گرافیکی جدید: جلوه‌های بصری جدید، نورپردازی‌های و افکت‌های دوربین جدید و پوست و لباس‌‌های طبیعی‌تری را ارائه می‌دهند.
  • تیم گزارشگری جدید: معرفی تیم گزارشگری جدید سه‌نفره که Michael Cole ،Byron Saxton و Corey Graves در آن حضور دارند.
  • بهبودها و اضافات اصلی جدید به گیم‌پلی: مجموعه‌ای از بهبودها، WWE 2K18 را به کامل‌ترین و واقع‌گرایانه‌ترین نسخه‌ی WWE تاکنون تبدیل می‌کند.

بازی WWE 2K18، قرار است در تاریخ ۱۷ اکتبر ۲۰۱۷ (۲۵ مهر) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شود. علاوه بر نسخه اصلی بازی، این عنوان دارای دو نسخه ویژه نیز خواهد بود که دارای بخش‌ها، افراد بیشتر و ویژگی‌های به مراتب زیادتر خواهند بود.

با سفارش نسخه کالکتور یا نسخه Deluxe edition، می‌توانید این بازی را ۴ روز زودتر یعنی در ۱۳ اکتبر در اختیار داشته باشید. نسخه Deluxe edition بازی WWE 2K18 بصورت فیزیکی و دیجیتالی قابل خرید خواهند بود، اما کالکتور این بازی تنها بصورت فیزیکی بفروش خواهد رسید.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات
  1. احسان سوپک گفت:

    سلام بازی هیجان انگیز و خیلی جالبی هست