اطلاعات بازی WWE 2K18 منتشر شد

اطلاعات بازی WWE 2K18 منتشر شد

احمد هاتفی ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ نظرات

در جدیدترین اخبار کمپانی ۲K، تاریخ انتشار بازی کشتی کج WWE 2K18 به همراه تصویر کاور بازی و اطلاعاتی درباره نسخه‌های ویژه آن نیز منتشر شد. با گیمر همراه باشید.

 

بازی WWE 2K یکی از عناوین ورزشی است که چندین سال است توسط کمپانی ۲K ساخته و عرضه می‌شود. در آخرین اخبار این کمپانی، اطلاعاتی نظیر تاریخ انتشار، تصویر سوپر استار روی کاور بازی و اطلاعات نسخه‌های ویژه آخرین نسخه این عنوان (WWE 2K18) منتشر شده است.

کمپانی ۲K همانند نسخه‌های پیشین این بازی، از تصویر سوپر استار این ورزش برای کاور انتخاب کرده است و این بار Seth Rollins برای این کار انتخاب شده است.

یکی از اعضای کمپانی سازنده بازی WWE 2K18 درباره تصویر این ورزشکار روی کاور بازی اینگونه گفته است:

“ما می‌خواهیم بازی‌بازان برای فهمیدن زندگی‌نامه و سرگذشت Rollins، بازی WWE 2K18 تهیه کرده و تجربه کنند و هویت و شخصیت اصلی او را بیابند. شخصیت Rollins همانند هیچ یک از سوپراستارهای مارکتینگ این ورزش نیست.”

بازی WWE 2K18، قرار است در تاریخ ۱۷ اکتبر ۲۰۱۷ (۲۵ مهر) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شود. علاوه بر نسخه اصلی بازی، این عنوان دارای دو نسخه ویژه نیز خواهد بود که دارای بخش‌ها، افراد بیشتر و ویژگی‌های به مراتب زیادتر خواهند بود.

در حال حاضر، WWE و کمپانی ۲K اطلاعات نسخه Deluxe edition را منتشر کرده‌اند که شامل جزئیات زیر می‌باشد:

  • نسخه اصلی بازی به همراه بسته‌بندی ویژه
  • سیزن پس (Season Pass) بازی WWE 2K18
  • جوایزی که با پیش سفارش دیجیتالی می‌توان دریافت کرد
  • محتوای دیجیتالی نسخه‌ی Collector

جزئیات بیشتر درباره نسخه‌های کالکتور در تابستان سال جاری معلوم خواهند شد.

با سفارش نسخه کالکتور یا نسخه Deluxe edition، می‌توانید این بازی را ۴ روز زودتر یعنی در ۱۳ اکتبر در اختیار داشته باشید. نسخه Deluxe edition بازی WWE 2K18 بصورت فیزیکی و دیجیتالی قابل خرید خواهند بود، اما کالکتور این بازی تنها بصورت فیزیکی بفروش خواهد رسید.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات