ویدیو: تریلر جدید بازی Crash Bandicoot

ویدیو: تریلر جدید بازی Crash Bandicoot

احمد هاتفی ۱۴ تیر ۱۳۹۶ نظرات

سازندگان بازی تریلر جدیدی منتر کرده‌اند و در آن به معرفی دو شخصیت آکو آکو و اوکا اوکا پرداخته‌اند. با گیمر همراه باشید.

 

پس از صدرنشینی بازی Crash Bandicoot در چارت هفتگی انگلستان و شایعه انتشار بازی برای کنسول ایکس‌باکس وان، استودیو Vicarious Visions تریلری جدیدی از بازی را منتشر کرده است و در آن شاهد معرفی شخصیت‌های نوستالژیک و قدیمی Aku Aku و Uka Uka هستیم.

Aku Aku همان ماسک معروف حاضر در سری بازی‌های کرش است که روح جادوگری در آن گیر افتاده است و او پس از دیدن کرش تصمیم می‌گیرد به او کمک کند. او جادوگری درمانگر است و در تمامی عناوین کرش حضور داشته است و به عنوان نیرو دهنده ظاهر می‌شود.

در بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy شاهد جعبه‌هایی با تصویر آکو آکو هستیم که در صورت شکستن یک یا دو جعبه، وی از کرش در برابر دشمنان دفاع می‌کند؛ اما با شکستن جعبه سوم، کرش برای مدتی ضد‌ضربه خواهد شد.

Uka Uka نیز دشمن کرش و آکو آکو می‌باشد. Uka Uka در واقع برادر دوقلوی Aku Aku است که او هم در ماسکی گرفتار شده اما برخلاف برادرش روح پلیدی دارد و دائما در حال خرابکاری است.

اولین حضور اوکا اوکا در بازی Crash Bandicoot: Warped بوده است و همچنین در عنوان Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back، دکتر کورتکس را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد و از این طریق به دشمنی با کرش و برادرش می‌پردازد.

Uka Uka بر خلاف برادرش نیرو دهنده نیست و تنها موقعی که در بازی در حال مردن هستید ظاهر می‌شود کلمه Game Over را بیان می‌کند.

بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy در تاریخ ۳۰ ژوئن مصادف با ۳۰ تیر ماه سال جاری، با قیمت ۳۹٫۹۹ دلار به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ عرضه شده است و شایعه شده است که این بازی برای Xbox One منتشر خواهد شد.

همچنین این بازی توانسته عنوان پرفروش‌ترین بازی تک پلتفرمی (انحصاری) را به نام خود ثبت کند.

  • تریلر جدید بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy با محوریت معرفی شخصیت‌های Aku Aku و Uka Uka

 

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات