کرش، پادشاه نوستالژیک انگلستان

کرش، پادشاه نوستالژیک انگلستان

احمد هاتفی ۱۲ تیر ۱۳۹۶ نظرات

هفته گذشته دیدیم که بازی GTA V صدرنشین چارت بازی‌های پرفروش انگلستان شده است. حال بازی نوستالژیک کرش بندیکوت این رتبه را ازآن خود کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

بالاخره پس از انتظاری طولانی، بازی خاطره‌انگیز Crash Bandicoot N Sane Trilogy که ریمستری از ۳ عنوان ابتدایی سری بازی‌های کرش است، منتشر شد و در همان اول توانسته فروش خیره‌کننده‌ای را در سرتاسر جهان داشته باشد و همچنین توانسته صدر جدول بازی‌های پرفروش انگلستان در این هفته (۲۷ – ۳ ژوئن) را به نام خود ثبت کند.

این هفته در جدول فروش هفتگی بازی‌ها ویدیویی در انگلستان، شاهد این هستیم که ۳ بازی نوستالژیک و ریشه‌دار توانسته‌اند در بین ۱۰ بازی پرفروش این هفته جای بگیرند. ابتدا بازی Crash Bandicoot N Sane که ریمستری از سه عنوان Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex، Crash Bandicoot 3: Warped می‌باشد.

بازی دوم، Micro Machines: World Series می‌باشد که پس از کرش توانسته جایگه دوم را ازآن خود کند. این بازی ساخته استودیو Codemasters است و برای PlayStation 4 ،Xbox One ،Microsoft Windows و Linux منتشر شده است.

سومین بازی نوستالژیک پرفروش این هفته انگلستان، بازی Elite Dangerous می‌باشد. این عنوان رتبه هفتم چارت بازی‌های پرفروش را در این هفته در دست گرفته است.

بازی GTA V که هفته پیش برای بار ۱۳ توانسته بود صدر این چارت را بدست آورد، حال با دو پله سقوط خود را در رده سوم می‌بیند. عنوان ریسینگ FORZA HORIZON 3 که انحصاری ایکس‌باکس می‌باشد این هفته با ۵ رده صعود توانسته خود را به رتبه چهارم برساند.

FIFA 17 نیز نسبت به هفته گذشته ۲ رده سقوط داشته و به رتبه پنجمی رضایت داده است. Overwatch تغییری را این هفته شاهد نبوده است و همان رتبه ششمی خود را حفظ کرده است.

بازی انحصاری نینتندو سوییچ؛ Mario Kart 8 Deluxe این هفته متحمل ۳ رده سقوط بوده است و از رتبه ۵ هفته گذشته‌اش، این هفته به جایگاه هشتم دست یافته است.

بازی Dirt 4 که هفته پیش دوم چارت بازی‌های پرفروش هفته انگلستان بود، این هفته با نزولی ۷ رتبه‌ای به مکان نهم سقوط کرده است. عنوان Rocket League نیز که هفته پیش در جمع ۱۰ بازی اول قرار نداشت این هفته توانسته خود را به رده ۱۰ام این چارت برساند.

در ادامه می‌توانید لیست کامل چارت بازی‌های پرفروش این هفته (۲۷ – ۳ ژوئن) کشور انگلستان را مشاهده کنید.

  1. Crash Bandicoot N Sane Trilogy
  2. Micro Machines: World Series
  3. Grand Theft Auto V
  4. Forza Horizon 3
  5. FIFA 17
  6. Overwatch
  7. Elite Dangerous
  8. Mario Kart 8 Deluxe
  9. Dirt 4
  10. Rocket League

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات