سیزدهمین صدرنشینی بازی GTA V در چارت انگلستان

سیزدهمین صدرنشینی بازی GTA V در چارت انگلستان

احمد هاتفی ۰۵ تیر ۱۳۹۶ نظرات

بازی GTA V پس از ۴ سال از زمان عرضه‌اش توانست این هفته (۲۰ – ۲۶ ژوئن) سیزدهمین صدرنشینی خود را از زمان انتشارش تا به امروز کسب کند. با گیمر همراه باشید.

 

هفته گذشته دیدیم که بازی Horizon: Zero Dawn پس از مدت طولانی دوباره به صدر جدول بازگشت و برای دومین بار توانست رتبه نخست این چارت را بدست آورد اما این هفته با سقوطی ۷ پله‌ای همراه بوده است و به رده ۸ام نزول پیدا کرده است.

این هفته رکورد دیگر برای بازی محبوب GTA V ثبت شد و این بازی توانست در هفته ۲۵ام از سال ۲۰۱۷، صدرنشین چارت بازی‌های پرفروش این هفته انگلستان شود و در این زمینه بی‌رقیب باشد.

این بازی از زمان عرضه‌اش؛ یعنی حدود ۴ سال پیش توانسته است سیزده بار صدر این چارت را در کشور انگلستان به اسم خود ثبت کند و این خبر از یک شاهکار و بازی همه‌چیز تمام از سوی استودیو راک استار می‌دهد.

بازی اتومبیلرانی Dirt 4 که به تازگی و در ۱۹ خرداد منتشر شده است، توانسته نسبت به هفته اول خود، ۲ پله صعود داشته باشد و در دومین هفته عرضه‌اش توانسته رده ۲ این جدول را بدست بیاورد.

بازی FIFA 17 که از عناوین موفق در انگلستان است، توانسته این هفته خود را از رده هفتم هفته پیشش به رده سوم چارت بازی‌های پرفروش هفته انگلستان برساند. بازی Ghost Recon Wildlands که هفته گذشته در بین ۱۰ بازی برتر این جدول قرار نداشت، توانسته است رده چهاردهم هفته گذشته‌اش را با رتبه ۴ام در هفته ۲۵ سال ۲۰۱۷ عوض کند.

Mario Kart 8 Deluxe که انحصاری نینتندو سوییچ است و دو بار صدرنشین این چارت شده است، هفته گذشته در بین ۱۰ بازی پرفروش انگلستان حضور نداشت اما این هفته با صعودی ۱۱ پله‌ای توانسته است خود را به رتبه پنجم این چارت برساند.

عنوان Overwatch نیز این هفته با صعود همراه بوده است و توانسته خود را از رده ۸ در هفته گذشته به رده ششم در این هفته برساند. بازی Arms که انحصاری نینتندو سوییچ می‌باشد این هفته با سقوط همراه بوده است و نسبت به هفته گذشته‌اش ۵ رده سقوط داشته است و به رده هفتم در این هفته رضایت داده است.

بازی Forza Horizon 3 نیز این هفته موفق شد با ۴ پله صعود، از مکان سیزدهم هفته پیش خود در جایگاه نهم قرار بگیرد. در رده دهم چارت بازی‌های پرفروش این هفته انگلستان، با تمام ناباوری بازی Tekken 7 قرار گرفته است که هر هفته سقوط می‌کند و ممکن است این روند نزولی برای این عنوان در کشور انگلستان ادامه داشته باشد.

در ادامه می‌توانید لیست کامل چارت بازی‌های پرفروش این هفته (۲۰ – ۲۶ ژوئن) کشور انگلستان را مشاهده کنید.

  1. Grand Theft Auto V
  2. Dirt 4
  3. FIFA 17
  4. Ghost Recon Wildlands
  5. Mario Kart 8 Deluxe
  6. Overwatch
  7. Arms
  8. Horizon: Zero Dawn
  9. Forza Horizon 3
  10. Tekken 7

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات