داستان فیلم Godzilla 2

داستان فیلم Godzilla 2

امیر پورمحمد ۰۱ تیر ۱۳۹۶ نظرات

کمپانی برادران وارنر در مورد داستان قسمت دوم فیلم گودزیلا اطلاعات می‌دهند.

 

بعد از اکران کینگ کونگ جزیره اسکلت‌ها (kong skull island) در چند ماه گذشته و بازخوردهای مثبتی که نسبت به این فیلم ارائه شد کمپانی برادران وارنر از شروع ساخت و فیلم‌برداری قسمت دوم گودزیلا که قسمت یک آن در سال ۲۰۱۴ اکران شد خبر می‌دهد. طبق بیانیه‌ها و مصاحبه‌هایی که برادران وارنر در چند روز گذشته داشته‌اند داستان قسمت دوم گودزیلا که با نام کامل گودزیلا پادشاه هیولاها (godzilla king of monsters) در دست ساخت است به شرح زیر است.

در این قسمت گودزیلا به مبارزه با سه کویجای (موجوداتی بزرگ و قدرتمند که به صورت بسیار کهن در زمین وجود داشته‌اند و منبع تغذیه آن‌ها مواد رادیواکتیو است) قدرتمند خواهد پرداخت. نام این سه هیولا رادان, ماترا و پادشاه ژیدورا است. و با توجه به کامیک‌ها و البته اطلاعاتی که کمپانی وارنر در اختیار گذاشته است از قرار معلوم پادشاه ژیدورا که یک هیولای بسیار عظیم و سه سر است دشمن اصلی گودزیلا در این فیلم خواهد بود.

 

 

در این فیلم دانشمندان گروه مونارچ در حال تلاش برای کشف رمز و راز این موجودات و راه خلاصی نسل بشر از دست آن‌ها خواهند بود. که البته این امر بدون کمک  گودزیلا به هیچ عنوان امکان‌پذیر نیست.

البته از امکان ربط داستان این سه مجموعه یعنی کینگ کونگ و دو قسمت گودزیلا به یکدیگر نیز خبرهایی انتشار یافته است که در مقاله‌ای دیگر با برسی کمیک ها و این اخبار به آن می‌پردازیم.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات