تاریخ انتشار DLC اول بازی Injustice 2 مشخص شد

تاریخ انتشار DLC اول بازی Injustice 2 مشخص شد

احمد هاتفی ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ نظرات

پس از انتشار بازی Injustice 2 در هفته‌های گذشته، استودیو ندررلم تاریخ افزوده شدن شخصیت Red Hood به این بازی را مشخص کرد. با گیمر همراه باشید.

 

در آخرین اخبار بازی Injustice 2 استودیو Nether Realm اعلام کرده است که کاراکترهای Red Hood، Sub-Zero و Starfire در قالب اولین بسته الحاقی این بازی در تاریخ ۱۳ ژوئن (۲۳ خرداد) در دسترس بازی‌بازان خواهد بود.

این کاراکترها برای بازیکنانی که نسخه دیلاکس بازی را خریداری کرده باشند یا بسته الحاقی Fighter Pack 1 را تهیه کنند در دسترس خواهد بود. قیمت این DLC بیست دلار عنوان شده است. کسانی که نسخه دیلاکس بازی Deluxe Edition) Injustice 2) را با قیمت ۱۰۰ دلار خریداری کرده‌اند تمامی ۹ کاراکتر مهمان این بازی را در زمان عرضه بسته‌های الحاقی در اختیار خواهند داشت.

بازی Injustice 2 در تاریخ ۲۶ اردیبهشت برای پلتفرم‌های PS4 و Xbox One عرضه شده است.

  • Red Hood

Red Hood به شهری در Damien می‌رود و قصد دارد از جوکر انتقام بگیرد. او مجهز به چاقو، مواد منفجره، تعداد زیادی اسلحه (Handgun) است. علاوه بر این مهارت‌ها و توانایی‌های مبارزه‌ای Red Hood را این استودیو بیان کرده است از جمله آن‌ها می‌توان به مهارت تیراندازی و دقت در شلیک را نام برد و گفته می‌شود او از طرفداران بتمن محسوب می‌شود.

  • Sub-Zero

از شخصیت‌های معروف سری بازی‌های مبارزه‌ای مورتال کامبت است و که در همه قسمت‌های این سری در میان شخصیت‌های اصلی ایفای نقش کرده‌است.

پدر وی یک عامل نفوذی در دستگاه دولت آمریکا بود. اسکورپیون (Scorpion) برادر ساب زیرو است. ساب زیرو دارای قدرت استفاده از یخ برای نابودی دشمنانش است و یخ را به شکل‌هایی مثل گلوله یا شمشیر درمی‌آورد و با استفاده از آن‌ها دشمنانش را به سرعت منجمد می‌کند.

  • Starfire

پرنسس کوریاندر که سابقا جنگجوی سیارهٔ از بین رفته تاماران بود، در حال حاضر خانه جدیدی بر روی کره زمین و همچنین خانواده جدیدی در تیم تایتان‌های نوجوان برای خود پیدا کرده است. به عنوان یکی از نژاد تامارها، استارفایر دارای پوستی نارنجی رنگ، چشمانی کاملاً سبز رنگ و فاقد مردمک و موهایی به طور غیر منتظره بلند و ضخیم در مقایسه با یک انسان معمولی است. او خواهر کوچکتر بلک‌فایر به شمار می‌رود.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات