سبقت Tekken 7 از Injustice 2 در انگلستان

سبقت Tekken 7 از Injustice 2 در انگلستان

احمد هاتفی ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ نظرات

Tekken 7 در اولین هفته‌ای که منتشر شد و تنها فقط سه روز از زمان عرضه‌اش می‌گذرد موفق شده است در چارت بازی‌های پرفروش انگلستان صدرنشین شود. با گیمر همراه باشید.

 

در هفته‌ای که گذشت (۳۰ مه – ۶ ژوئن)، بازی Tekken 7 پس از غیبتی چند ساله خود را به عرصه رقابت بازگرداند و در همین اول راه نشان داده است که از رقیب تازه خود یعنی بازی Injustice 2 پرطرفدارتر است و در همین ۳ روز گذشته از زمان عرضه‌اش در کشور انگلستان، توانسته است صدر جدول بازی‌های پرفروش این کشور را تصاحب کند.

بازی Injustice 2 که دو هفته پیاپی صدرنشین چارت بازی‌های پرفروش انگلستان بود، با آمدن تکن جایگاه خود را از دست داده است و به رتبه سوم این جدول نزول کرده است. بازی Overwatch همانند هفته گذشته جایگاه دومی خود را حفظ کرده است.

بازی Grand Theft Auto V که هفته گذشته رده سوم را در اختیار داشت این هفته (۳۰ مه – ۶ ژوئن) با سقوطی یک پله‌ای به رده چهارم رفته است. FIFA 17 نیز همانند بازی GTA با سقوط یک پله‌ای همراه بوده است و رتبه چهارمی هفته پیشش را با رده ۵ در این هفته عوض کرده است.

بازی Prey نیز از عناوین تازه منتشر شده است که توانسته بود برای یک هفته صدرنشین این چارت شود و حال در رتبه ششم قرار گرفته است و این بازی هم نسبت به هفته پیش خود سقوط یه رتبه‌ای داشته است.

TOM CLANCY’S Ghost Recon: Wildlands متحمل تغییری نبوده است و همان رتبه ۷ هفته پیش خود را حفظ کرده است و کماکان در بین ده بازی پرفروش انگلستان جای دارد.

بازی انحصاری سونی؛ Horizon: Zero Dawn هفته پیش در بین ده بازی پرفروش نبود و در رتبه ۱۲ این چارت قرار داشت این هفته با صعود همراه بوده است و توانسته خود را به رده هشتم چارت بازی‌های پرفروش این هفته انگلستان برساند.

بازی رقابتی Rocket League نیز هفته پیش رتبه ۱۳ را به نام خود ثبت کرده بود، این هفته (۳۰ مه – ۶ ژوئن) توانسته است در رده ۹ این جدول قرار بگیرد. بازی انحصاری کنسول نینتندو سوییچ؛ Mario Kart 8 Deluxe که برای دو هفته پیاپی صدرنشین چارت بازی‌های پرفروش انگلستان بود، حال به رتبه ۱۰ام این چارت رضایت داده است.

در زیر می‌توانید چارت بازی‌های پرفروش کنسول‌های PS4، Xbox One، PC و چارت کلی را مطالعه کنید.

 1. Tekken 7
 2. Overwatch
 3. Injustice 2
 4. Grand Theft Auto V
 5. FIFA 17
 6. Prey
 7. TOM CLANCY’S Ghost Recon: Wildlands
 8. Horizon: Zero Dawn
 9. Rocket League
 10. Mario Kart 8 Deluxe
 • چارت بازی‌های پرفروش کنسول PS4 در انگلستان

 • چارت بازی‌های پرفروش کنسول Xbox One در انگلستان

 • چارت بازی‌های پرفروش رایانه‌های شخصی در انگلستان 

باید منتظر ماند و دید که آیا بازی Tekken 7 خواهد توانست همانند نسخه‌های پیشین و قدیمی خود خاطره‌ساز و موفق باشد و این روند صعودی خود را حفظ کند یا خیر.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات