قسمت پنجم Pirates of the Caribbean صدرنشین شد

قسمت پنجم Pirates of the Caribbean صدرنشین شد

امیر پورمحمد ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ نظرات

با اکران قسمت پنجم دزدان دریایی کارائیب جدول باکس آفیس زیر و رو شد. با گیمر همراه باشد.

 

با اکران دزدان دریایی در این هفته بیشتر پیش‌گویی ها به حقیقت پیوست و باکس آفیس تغییر بسیاری کرد. محافظین کهکشان به رتبه دو رفت و قسمت جدید فضایی در عین ناباوری ها با کاهش بسیاری در فروش در رتبه چهارم قرار گرفت. این کاهش فروش برای فیلم فضایی دور از انتظار بود و باور کردنی نیست.

باکس آفیس,فیلم,فیلم جدید,برسی باکس آفیس,صدرنشینی دزدان دریای در باکس آفیس,فروش 270 میلیون دلاری دزدان دریای ,محافظین کهکشان به فروش 783 میلیون دلاری رسید,باکس آفیس هفته دوم خرداد, Baywatch, Pirates of the Caribbean, Dwayne Johnson, Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales 2 Guardian of Galaxy

آخرین قسمت دزدان دریایی کارائیب با نام کامل (Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales) که ساخت آن از زمان اعلام امکان ساخته شدن قسمت پنجم تا اکران آن که این هفته انجام شد شش سال به طول انجامیده بود بالاخره این هفته اکران شد. و در اولین هفته اکران خود به آسانی توانست با اختلاف فروش بسیار زیاد صدر جدول باکس آفیس را ازان خود کند. این فیلم که با بودجه‌ی سنگین ۲۳۰ میلیون دلاری ساخته شده موفق شد با فروش ۶۲ میلیون دلار در هفته‌ی نخست مجموع فروش خود در سراسر جهان را به ۲۷۰ میلیون دلار برساند و موفقیتی تمام عیار برای سازندگان خود به ارمغان آورد. با این فروش در هفته اول انتظار می‌رود که این فیلم رقم یک میلیارد دلار را در چهارمین هفته خود به دست آورد.

رتبه دوم به قسمت دوم نگهبانان کهکشان (۲ Guardian of Galaxy) تعلق دارد. این فیلم که از ابتدای اکران یا در مکان اول و یا مکان دوم فروش بوده است در کل فروش بسیار خوبی داشت. از سوی دیگر این فیلم نظر مثبت بسیاری از بینندگان و منتقدان را نیز توانست جلب کند. در کل می‌توان این فیلم را یک موفقیت بی‌چون چرا دانست. این فیلم با فروش ۱۹.۸ در این هفته توانست به رقم ۷۸۳ میلیون دلار فروش جهانی در هفته چهارم خود دست یابد.

قسمت سوم به کمدی گارد ساحلی (Baywatch) تعلق دارد. این فیلم با حضور داوین جانسون (Dwayne Johnson) و به کارگردانی  (Seth Gordon) و با بودجه ۶۹ میلیون دلار در اولین هفته خود توانست ۱۸ میلیون دلار بفروشد که البته نه می‌توان این فروش را خوب در نظر گرفت و نه بد. باید منتظر ماند و دید که این فیلم در هفته‌های آینده چه خواهد کرد.

باکس آفیس,فیلم,فیلم جدید,برسی باکس آفیس,صدرنشینی دزدان دریای در باکس آفیس,فروش 270 میلیون دلاری دزدان دریای ,محافظین کهکشان به فروش 783 میلیون دلاری رسید,باکس آفیس هفته دوم خرداد,

فیلم بیگانه (Alien: Covenant) که در هفته‌ی گذشته در رقابت تنگاتنگ با نگهبانان کهکشان با اختلاف اندک توانست صدر جدول را به دست آورده بود این هفته با کاهش فروش قابل‌توجه هفتاد درصدی روبه‌رو شد و با رقم ۱۰.۵ میلیون دلار در رتبه چهارم قرار گرفت. به واقع می‌توان کاهش هفتاد درصدی فروش را یک شکست حساب آورد ولی امید برای بازگشت این فیلم وجود دارد هر چند کم ولی باز هم امیدی هست.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات