بازی Injustice 2 همچنان صدرنشین در انگلستان

بازی Injustice 2 همچنان صدرنشین در انگلستان

احمد هاتفی ۰۹ خرداد ۱۳۹۶ نظرات

بازی Injustice 2 در دومین هفته عرضه‌اش توانسته صدر جدول بازی‌های پرفروش هفته انگلستان (۲۳ – ۲۹ مه) را حفظ کند. با گیمر همراه باشید.

 

بازی Injustice 2 که دومین هفته عرضه‌اش را سپری می‌کند، در کشورهای مختلف موفق ظاهر شده است و توانسته نمرات خوبی را از سایت‌های معتبر کسب کند و نظر مثبت منتقدان را نسبت به خود جلب کند.

در همین راستا است که این بازی برای دومین هفته پیاپی صدرنشین چارت بازی‌های پرفروش هفته انگلستان می‌شود. این بازی در تاریخ ۲۶ اردیبهشت برای کنسول‌های PS4 و Xbox One منتشر شد.

در رتبه دوم بازی‌های پرفروش این هفته انگلستان، بازی Overwatch قرار گرفته است که پیشرفت چشم‌گیری را نسبت به هفته گذشته داشته است و از رتبه ۱۸ هفته توانسته خود را به رده دوم برساند.

بازی Grand Theft Auto V نیز همانند هفته گذشته خود در رده سوم قرار گرفته است و تغییری را در این هفته شاهد نبوده است. بازی FIFA 17 که به تازگی طبق اعلام موسسه Super Data عنوان پرفروش کنسولی ماه آوریل قرار گرفته است، توانسته رتبه ۴ را در این هفته از آن خود کند و نسبت به هفته پیش که در رده ۷ بود سه پله صعود را تجربه کند.

بازی تازه منتشر شده Prey نیز سیر نزولی خود را در پیش گرفته است و در هفته دوم عرضه‌اش صدرنشین بود اما این صدرنشینی دوام نیاورد و هفته گذشته رده ۴ را به نام خود ثبت کرد و این هفته با سقوط یک پله‌ای، به رتبه پنجم رضایت داده است.

بازی انحصاری کنسول نینتندو سوییچ، بازی Mario Kart 8 Deluxe که دو هفته پیاپی صدرنشین چارت بازی‌های پرفروش کشور انگلستان بود، این هفته هم رتبه ۶ این جدول را اشغال کرده است و تغییری را در رتبه خود ایجاد نکرده است.

TOM CLANCY’S Ghost Recon: Wildlands که موفق‌ترین عنوان این لیست به حساب می‌آید، نسبت هفته پیش (۱۶ مه – ۲۲ مه) صعود یک پله‌ای داشته و توانسته رتبه ۷ چارت بازی‌های پرفروش انگلستان را در اختیار قرار دهد.

عنوانی که پس از چندین مدت توانسته در بین ۱۰ بازی پرفروش انگلستان جای بگیرد، بازی Dishonored 2 است. این بازی رده ۸ام بازی‌های پرفروش این هفته انگلستان (۲۳ مه – ۲۹ مه) را به نام خود ثبت کرده است.

بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild که انحصاری کنسول نینتندو سوییچ است توانسته نسبت به هفته پیش ۳ رده صعود کند و رده نهم چارت بازی‌های پرفروش این هفته انگلستان را بدست بیاورد.

Ultra Street Fighter II: The Final Challengers عنوان جدید دیگری است که انحصاری کنسول نینتندو سوییچ است و در واقع عنوانی ریمسترشده از بازی Super Street Fighter II Turbo است. این بازی در این هفته توانسته است قدم به میان ۱۰ بازی برتر و پرفروش هفته انگلستان بگذارد و رده ۱۰ را در هفته انتهایی ماه مه ۲۰۱۷ به نام خود کند.

در ادامه می‌توانید لیست بازی‌های پرفروش هفته انگلستان (۲۳ مه – ۲۹ مه) را مشاهده کنید.

  1. Injustice 2
  2. Overwatch
  3. Grand Theft Auto V
  4. FIFA 17
  5. Prey
  6. Mario Kart 8 Deluxe
  7. TOM CLANCY’S Ghost Recon: Wildlands
  8. Dishonored 2
  9. The Legend of Zelda: Breath of the Wild
  10. Ultra Street Fighter II: The Final Challengers

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات