فیفا ۱۷، پرفروش‌ترین بازی ماه آوریل

فیفا ۱۷، پرفروش‌ترین بازی ماه آوریل

احمد هاتفی ۰۷ خرداد ۱۳۹۶ نظرات

موسسه SuperData در آخرین آماری که از فروش دیجیتالی بازی‌های ویدیویی بر روی پلتفرم‌های مختلف اعلام کرده است بازی فیفا ۱۷ در صدر قرار دارد. با گیمر همراه باشید.

 

موسسه SuperData هر ماه آماری را مبنی بر پرفروش‌ترین بازی‌های ویدیویی منتشر می‌کند که طبق آخرین آمار این موسسه در ماه آوریل، بازی فیفا ۱۷ که ساخته کمپانی الکترونیک آرتز (EA) است توانسته صدر این رتبه‌بندی را در اختیار خود قرار دهد.

سوپردیتا همچنین آماری هم از میزان فروش دیجیتالی بازی‌ها ارائه کرده است؛ بر این اساس فروش کلی بازی‌های دیجیتال در ماه آوریل ۲۰۱۷ با رشدی ۹ درصدی در مقایسه با بازه مشابه سال گذشته، به ۷.۷ میلیارد دلار رسیده است. همچنین درآمد بازی‌های موبایل نیز در این ماه در مقایسه با بازه مشابه سال گذشته، ۸ درصد رشد داشته است و درآمد بازی‌های رایگان MMO نیز با رشدی ۲۷ درصدی در مقایسه با سال گذشته روبرو شده است.

طبق اعلام این موسسه، فروش دیجیتالی بازی‌های Mass Effect Andromeda و Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands دچار افت شده است. سوپردیتا دلیل افت فروش دیجیتالی این دو عنوان را نقدهای متوسط و نمرات متوسطی است که توسط سایت‌های معروف به این عناوین داده شده است. سوپردیتا همچنین اشاره‌ای هم به فروش عالی بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds کرده که موفق به کسب ۳۴ میلیون دلار در این ماه شده است.

بنابر اخبار موسسه SuperData، کمپانی الکترونیک آرتز موفق‌ترین کمپانی ماه آوریل بوده است که با داشتن عناوینی همانند فیفا ۱۷ و Battlefield 1، توانسته بیش از پیش خود را به رقیبانش تحمیل کند. فیفا ۱۷ رتبه اول پرفروش‌ترین بازی دیجیتالی کنسولی را در اختیار گرفته است و بازی Battlefield 1 نیز در رده دوم جای گرفته است.

موسسه سوپردیتا در سه بخش موبایل، کنسول و رایانه‌های شخصی ۱۰ بازی پرفروش دیجیتالی ماه آوریل را معرفی کرده است که در زیر می‌توانید مشاهده کنید.

 • پرفروش‌ترین بازی‌های کنسولی
 1. FIFA 17
 2. Battlefield 1
 3. Grand Theft Auto V
 4. Call of Duty: Infinite Warfare
 5. Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands
 6. Call of Duty: Black Ops III
 7. Overwatch
 8. Persona 5
 9. Destiny
 10. NBA 2k17
 • پرفروش‌ترین بازی‌های PC (رایانه‌های شخصی)
 1. League of Legends
 2. Crossfire
 3. New Westward Journey Online II
 4. Dungeon Fighter Online
 5. World of Warcraft
 6. World of Tanks
 7. PlayerUnknown’s Battlegrounds
 8. World of Warcraft (East)
 9. Overwatch
 10. Counter-Strike: Global Offensive
 • پرفروش‌ترین بازی‌های موبایل
 1. Clash Royale
 2. Monster Strike
 3. Clash of Clans
 4. Game of War: Fire Age
 5. Fantasy Westward Journey
 6. Mobile Strike
 7. Honour of Kings
 8. Pokemon GO
 9. Lineage 2 Revolution
 10. Fate/Grant Order

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات