ویدیو: اولین تریلر بازی Far Cry 5

ویدیو: اولین تریلر بازی Far Cry 5

احمد هاتفی ۰۶ خرداد ۱۳۹۶ نظرات

کمپانی یوبی‌سافت در تازه‌ترین اخبار خود، اولین تریلر و تصاویر جدیدی را از بازی Far Cry 5 منتشر کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

در تریلر و تصاویری که کمپانی یوبیسافت از عنوان جدید سری بازی‌های فار کرای منتشر کرده است، به راحتی می‌توان پی برد که این کمپانی با هدف نقض شایعات درباره جریان داشتن بازی در غرب وحشی و سبک و سیاق وسترن، این اطلاعات را منتشر کرده است.

قسمت جدید بازی Far Cry در کشور آمریکا و در شهری بنام Hope County واقع در ایالت مونتانا (Montana) کلید خواهد خورد. در Far Cry 5 شاهد درگیری‌های شدید با سلاح‌ها و وسایل نقلیه پیشرفته خواهیم بود که فرقه‌ها و مذاهب گوناگون در این بازی سعی دارند برتری خود را بر دیگران تحمیل کنند و همین خبر از مبارزاتی عظیم و هیجان‌انگیز می‌دهد.

در این نسخه هم همانند قسمت‌های پیشین از المان‌های مشابهی در بازی استفاده شده است و در بازی، بازی‌باز می‌تواند با سلاح‌ها و وسایل نقلیه و قایق‌های موتوری و گردشی به ماموریت‌های مختلف برود.

فارکرای ۵ یک بازی جهان باز خواهد بود و می‌توانید دنیای بازی را به تنهایی یا همراه با یکی از دوستان‌تان در حالت Co-Op بگردید. همچنین در این بازی شاهد ویرایشگر نقشه خواهیم بود و این ابزار، قرار است در نسخه جدید فارکرای تکمیل‌تر از قبل وجود داشته باشد.

در این بازی شما در نقش یک مامور جوان بازی خواهید کرد که باید مانع از تصرف منطقه هوپ توسط گروهی خاص شود. از آنجایی که ارتباط این منطقه با دیگر شهر‌ها قطع شده، تنها راه شما تشکیل گروه مقاومت و دفاع از شهر به کمک دیگر ساکنین آن است.

در این نسخه باید نیروهایی را آموزش دهید تا تحت حمایت شما از منطقه و محدوده تحت نظرتان دفاع کنند و در مبارزات به کمک شما بیایند. همچنین قرار نیست مبارزات به داخل شهر محدود شود و شاهد مبارزات در هوا و زمین، مزارع و جنگل‌ها و حتی در روی آب خواهیم بود.

بازی Far Cry 5 قرار است در تاریخ ۸ اسفند ۹۶ (۲۷ فوریه ۲۰۱۸) برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پی‌سی عرضه شود.

  • اولین تریلر بازی Far Cry 5

دانلود با کیفیت SD 360p | دانلود با کیفیت SD 240p

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات