کارگردان فیلم Justice League استعفا داد

کارگردان فیلم Justice League استعفا داد

امیر پورمحمد ۰۴ خرداد ۱۳۹۶ نظرات

کمپانی برادران وارنر (Warner Bros) اعلام کرد که سنیدر (Snyder) از کارگردانی فیلم اتحاد عدالت (Justice League) استعفا داده است. با گیمر همراه باشید.

 

مدتی قبل در ماه مارس چند هفته‌ای پروژه فیلم‌برداری و ساخت فیلم متوقف شد کمپانی برادران وارنر نیز علت این توقف را مشکلات شخصی کارگردان اعلام کرد. درواقع در آن زمان دختر بیست‌ساله سنیدر دست به خودکشی زده بود و او برای حمایت از دخترش کار را رها کرده بود ولی مدتی بعد یعنی حدوداً دو هفته بعد به کار خود بازگشت. موضوع از آن زمان تا به‌ حال  فراموش‌شده بود.

تا اینکه این هفته پیش او کاملاً از کار خود استعفا داد. خود او در این مورد می‌گوید که:

“ازنظر من کار درستی نیست که از کاری که شروع کرده‌ام عقب بکشم و آن را رها کنم. من روی این کار حساب ویژه‌ای باز کرده بوده‌ام ولی برای حفظ آرامش خانواده‌ام و به خاطر کودکانم که به من نیاز دارند و حالت روحی سختی را پشت سر می‌گزارند کنار می‌کشم تا با آن‌ها باشم.”

 

فیلم,فیلم جدید,کارگردان,تأخیر در اکران Justice League,کارگردان فیلم Justice League استعفا داد,زک سنیدر استعفا داد فیلم Justice League بدون کارگردان مانده است,بیانیه برادران وارنر در مورد استعفای سنیدر,کناره‌گیری سنیدر به خاطر خانواده‌اش Snyder,warner bro,Justice League

همسر سنیدر نیز که هم که تهیه‌کننده این فیلم است به خاطر همین مشکلات از کار خود عقب کشیده است.

کمپانی وارنر نیز طی یک بیانیه حمایت خود را از سنیدر نشان داد و اعلام کرد که این فیلم در مراحل نهایی خود است و چیزی به پایان آن نمانده است و زمان اکران قبلی که ۱۷ نوارم اعلام‌شده است درجای خود باقی است.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات