شخصیت بیگانه ۱۹۷۹ الی ۲۰۱۷ هیچ تغییری نکرده است

شخصیت بیگانه ۱۹۷۹ الی ۲۰۱۷ هیچ تغییری نکرده است

امیر پورمحمد ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ نظرات

از زمان طراحی بیگانه ۳۷ سال گذشته است ولی این کارکتر هم چنان حس ترس را انتقال می‌دهد. با گیمر همراه باشید.

 

سال ۱۹۷۹ زمانی که ردلی اسکات (Ridley Scott) برای اولین بار بیگانه را خلق کرد درواقع او نمادی را خلق کرد که قادر بود هر بیننده‌ای را در سینما به وحشت درآورد.

از آن زمان بیگانه در تعداد بی‌شماری فیلم و بازی ویدیویی حضورداشته است که بعضی از آن به کارگردانی خالق ان اسکات بوده است و بسیاری نیز تقلیدهایی ناشیانه از این ژانر بوده‌اند. تا این هفته که باری دیگر فیلمی با حضور این موجود و صد البته کارگردانی خالق آن به نمایش درامد. یعنی فیلم (Alien: Covenant) که تا کنون مورد استقبال بینندگان قرارگرفته است.فیلم,فیلم جدید,بیگانه,ردلی اسکات,پرومتئوس,ادامه فیلم پرومتئوس,فیلم جدید ردلی اسکات,قسمت جدید فیلم بیگانه,حضور 37 ساله بیگانه در سینما,بیگانه به کارگردانی ردلی اسکات

خود وی در مورد طراحی بیگانه می‌گوید:

“در مورد دم این موجود از عقرب الهام گرفته‌ام و از دهان و آرواره دوم این موجود از نوعی ماهی که دهانی در دهان خود دارد تقلید کرده‌ام.”

 

داستان این قسمت از مجموعه بیگانه قرار است ادامه‌ی فیلم قبلی اسکات یعنی پرومتئوس (Prometheus) باشد. در این قسمت یک سفینه با خدمه‌اش وارد یک سیاره جدید می‌شوند که دارای اتمسفر است و در ابتدا آن را همانند بهشتی جدید می‌دانند که می‌تواند جایگزین زمین شود آن‌ها یک انسان دیگر که در این سیاره ساکن است را پیدا می‌کنند ولی خبر از این ندارند که او یک ماشین انسان‌نما مربوط به فیلم پرومتئوس است و از سوی دیگر سیاره تحت کنترل بیگانه‌ها قرار دارد.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات