نسخه جدید بازی Assassin’s Creed رسما تایید شد

نسخه جدید بازی Assassin’s Creed رسما تایید شد

احمد هاتفی ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ نظرات

با توجه به شایعات چند روز گذشته درباره نسخه جدید بازی Assassin’s Creed، شرکت یوبیسافت رسما این بازی را تایید کرد. با گیمر همراه باشید.

 

در چند روز گذشته شاهد انتشار شایعاتی درباره نسخه جدید بازی Assassin’s Creed بودیم. کمپانی یوبیسافت (Ubisoft) بالاخره سکوت خود را شکست و اعلام کرده است که قسمت جدید بازی Assassin’s Creed قرار است با تغییرات بزرگی تا اواخر سال ۲۰۱۷ میلادی منتشر شود.

در اولین شایعات درباره نسخه جدید این عنوان شاهد این بودیم که نام این قسمت را Assassin’s Creed: Empire نامیده بودند و گفته شده بود تیم سازنده Assassin’s Creed IV: Black Flag، مسئولیت ساخت این نسخه را بر عهده گرفته‌اند. اما بعدها یکی از کاربران Reddit اعلام کرده بود که به جزئیاتی که برای خرده‌فروش‌های آمریکایی فرستاده شده دسترسی پیدا کرده است و بیان داشته بود نام این قسمت Assassin’s Creed: Origins خواهد بود.

با تمامی این شک و گمان‌ها، یوبیسافت هیچ اطلاعاتی درباره اسم بازی منتشر نکرده است و تنها اشاره کرده است که در نمایشگاه E3 2017 اطلاعات بزرگی را برای علاقه‌مندان Assassin’s Creed عرضه خواهد کرد.

حدس و گمان‌های بسیاری درباره نسخه جدید Assassin’s Creed زده می‌شود و گفته می‌شود محیط بازی در مصر باستان خواهد بود و نقشه بازی بسیار بزرگ‌تر از قسمت‌های پیشین خواهد بود و همچنین آزادی عمل در این نسخه با قسمت‌های قبلی قابل قیاس نخواهد بود.

بنا بر شایعات گفته می‌شود بازیکن می‌تواند بدون بارگذاری صفحه و قطع بازی از منطقه‌ای به منطقه دیگر بازی سفر کند (از مصر تا یونان).

همچنین تصاویر منتشر شده از بازی نشان می‌دهند که شخصیت اصلی در این قسمت دارای نیزه، تیرکمان و سپری بر پشت خود است که خبر از مبارزات سخت می‌دهند. گفته می‌شود در ساخت نسخه جدید بازی Assassin’s Creed، برای پیشرفت شخصیت‌ها از بازی The Elder Scrolls V: Skyrim و برای ساخت محیط بازی و گسترش آن از بازی Witcher بهره گرفته شده است.

همچنین به تازگی تصویری از سوی یوبی‌سافت منتشر شده است که در کنار لوگوی معروف بازی Assassin’s Creed این جمله هک شده است؛ «آغاز عصری نوین»

باید تا ۱۸ خرداد سال ۹۶ منتظر باشیم و ببینیم که کمپانی Ubisoft در E3 2017 چه اطلاعات با ارزشی را برای هواداران خود خواهد داشت.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات