شایعه: معرفی Bloodborne 2 در E3 2017

شایعه: معرفی Bloodborne 2 در E3 2017

احمد هاتفی ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ نظرات

جدیدا سازنده بازی، Ori پستی را منتشر کرده است که احتمال معرفی بازی Bloodborne 2 را در نمایشگاه E3 2017 به ۹۹ درصد افزایش داده است. با گیمر همراه باشید.

 

Thomas Mahler یکی از بهترین سازندگان بازی‌های ویدیویی است و ساخت بازی Ori and the Blind Forest را در کارنامه خود دارد و همچنین موسس و کارگردان استودیو Moon است. او که عضو انجمن NeoGaf است، به تازگی در این انجمن پستی با این عنوان منتشر شده بود که «آیا به نظر شما شاهد معرفی بازی Bloodborne 2 در E3 2017 خواهیم بود؟»، او در پاسخ گفته بود ۹۹ درصد مطمئنم که این بازی در این نمایشگاه معرفی خواهد شد.

NeoGaf یک انجمن اطلاعاتی برای گیمرها و گیم‌سازان سرتاسر جهان است که در آن شواهد و اطلاعات مبنی بر برخی از حقایق در آن زودتر از هرجایی برای علاقه‌مندان بازی منتشر می‌شود.

بازی Bloodborne توسط شرکت بازیسازی From Software در سال ۲۰۱۵ منتشر شده بود. بازی در شهر مخروبه و با سبک معماری گوتیک «Yharnam» اتفاق می‌افتد، که بر طبق شایعه‌ها به عنوان مرکز درمانی مقتدر به شمار می‌رود. ساکنان این شهر به یک بیماری بومی عجیب و غریب مبتلا شده بودند، که بر اثر این بیماری بسیاری از مردم به موجوداتی غیرعادی با خوی حیوانی تبدیل شده‌اند. خطر، مرگ و جنون در تمام گوشه و کنار این جهان تاریک و وحشتناک وجود دارد و بازیکن باید تیره‌ترین اسرار آن را در جهت بقای خود کشف کند.

در تازه‌ترین اخبار این وب‌سایت شاهد این هستیم که Thomas Mahler یکی از اعضای انجمن این وب‌سایت با اطمینان زیادی اعلام کرده است که نسخه دوم این بازی در نمایشگاه E3 2017 معرفی خواهد شد. خبری که نه کارگردان بازی؛ آقای Hidetaka Miyazaki و نه استودیو  FromSoftware مهر تاییدی بر آن نزده‌اند.

اما شاید کمتر کسی باشد که منتظر نسخه دوم این شاهکار صنعت بازی‌های ویدیویی نباشد. باید تا ۱۸ خرداد سال ۹۶ منتظر ماند و دید آیا شایعه معرفی بازی Bloodborne 2 حقیقت خواهد داشت یا خیر.

منبع:

PSU

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات