اولین تصویر بازی Assassin’s Creed Origins لو رفت

اولین تصویر بازی Assassin’s Creed Origins لو رفت

احمد هاتفی ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ نظرات

جدیدا شایعاتی درباره نسخه جدید بازی Assassin’s Creed شنیده می‌شود که امروز تصویری از این عنوان با نام Assassin’s Creed Origins لو رفته است. با گیمر همراه باشید.

 

اخیرا شایعاتی درباره نسخه جدید بازی Assassin’s Creed منتشر شده است و گفته شده است که محل روایت بازی سرزمین مصر خواهد بود. در تازه‌ترین اخبار وبسایت Reddit شاهد پستی هستیم که در آن، یکی از اعضای این وبسایت تصویری را با عنوان Assassin’s Creed Origins منتشر کرده است.

بنا بر شایعات، این نسخه همانند عنوان Syndicate دارای دو شخصیت قابل بازی خواهد بود. همچنین اخباری اعلام شده است که وسعت جهان بازی بسیار گسترده‌تر از نسخه‌های پیشین است و داستان بازی درباره اولین انجمن قاتلین (Assassin’s Guild) است. تصویر منتشر شده از نسخه جدید Assassin’s Creed شخصیت بازی را در کشتی به نمایش گذاشته است که در رودخانه‌های مصر و به احتمال زیاد در نیل، در حال گشت و گذار است.

این مطلب نیز توسط وب‌سایت WWG گفته شده است که در این نسخه جهان بازی به قدری بزرگ است که بازی‌باز می‌تواند با کشتی خود در خارج از مرزهای مصر به گشت و گذار برود حتی تا یونان.

  • تصویر لو رفته از بازی Assassin’s Creed Origins

نکته دیگر اینکه اگر برروی تصویر منتشر شده زوم کنید، در قسمت بالا و سمت چپ تصویر می‌توانید نام ماموریت و اهداف آن را مشاهده کنید. براساس نوشته‌های موجود ماموریت شامل انجام کارهای «کشتن یک تمساح» و «Shadya» را تا خانه Khenut دنبال کنید می‌شود. که برطبق منابع موجود، Khenut نام ملکه‌ و همسر پادشاه Unas بوده که در دوره سلسه پنجم پادشاهان مصری زندگی می‌کرده است.

در طی مراسم E3 امسال ممکن است شاهد معرفی این عنوان باشیم و احتمال می‌رود این نسخه به مانند سنت هر ساله سری Assassin’s Creed که در ماه اکتبر منتشر می‌شوند، عرضه گردد.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات