اثر فانتزی تاریک دیگر از استودیو FromSoftware

اثر فانتزی تاریک دیگر از استودیو FromSoftware

احمد هاتفی ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ نظرات

استودیو FromSoftware، خالق سری بازی‌های Dark Souls و Bloodborne است که به تازگی شایعه شده به دنبال ساخت اثری مشابه شاهکارهای قبلی خود است. با گیمر همراه باشید.

 

استودیو FromSoftware که خالق شاهکارهایی مثل بلاد بورن و دارک سولز است، به تازگی شایعه‌ای به راه افتاده است که در حال خلق اثری تاریک و فانتزی است که حال و هوای بازی‌های قبلی این استودیو را به همراه دارد و در بسیاری از موارد به این دو غول صنعت بازی شبیه است.

استودیو FromSoftware به تازگی فراخوانی را برای جذب نیرو در بخش طراحی دو بعدی که بتواند بر روی یک بازی اکشن نقش آفرینی سه بعدی کنسولی که بر پایه عناصر فانتزی تاریک جریان دارد کار کند، منتشر کرده است.

در این آگهی استخدام، اسمی از استودیو مذکور نیامده است اما آدرسی که در این آگهی درج شده است، نشان می‌دهد که با آدرس استودیو فرام سافتور مطابقت دارد. احتمالی که این شایعه را قدرت می‌بخشد این است که در این آگهی آمده است که شرایط استخدام موقت است و این یعنی برای یک بازی این فرد را نیاز دارند و شاید این بازی عنوان بعدی استودیو FromSoftware باشد.

با تمام این اوصاف و حدس و گمان‌ها، باید منتظر ماند و دید آیا یک بازی تاریک فانتزی دیگری همچون دارک سولز و بلاد بورن خلق خواهد شد یا این استودیو به دنبال ساخت اثری دیگر با موضوع و داستانی متفاوت است.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات