فیلم The Fate of the Furious سریع‌ترین رکورد فروش در باکس آفیس

فیلم The Fate of the Furious سریع‌ترین رکورد فروش در باکس آفیس

امیر پورمحمد ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ نظرات

فیلم The Fate of the Furious موفق شده است در نخستین هفته اکران خود بیشترین میزان فروش در اولین هفته را کسب کند. با گیمر همراه باشید.

 

قسمت هشتم و آخرین قسمت از سری فیلم‌های سریع و خشن به کارگردانی اف گری گری, کارگردان انگلیسی ‌تبار سینما و هنرنمایی وین دیزل، جیسون استاتهام،  دواین جانسون،  شارلیز ترون، میشل رودریگز، ترسی گیبسون، کریستوفر برایان بریجز، ناتالی امانوئل، کرت راسل و عدم حضور پول واکر که پیش‌بینی می‌شد نکته ضعف این قسمت باشد و خلاف آن ثابت شد توانست در سومین روز از اکران خود رکورد بیشترین فروش در اولین هفته اکران در باکس آفیس جهانی با رقم ۵۳۲.۵ میلیون دلار را به نام خود ثبت کند این در حالی است که این رکورد پیش‌از این به فیلم star wars-the force awakens با فروش ۵۲۹ میلیون دلار در اولین هفته خود در سال ۲۰۱۵ تعلق داشت. همچنین The Fate of the Furious توانست در دومین هفته و یازدهمین روز از اکران خود به رقم فروش کل ۱۳۶.۵ میلیون دلار دست یابد.

این در حالی است که یونیورسال بودجه فیلم را ۲۵۰ میلیون دلار اعلام کرده است که بیشترین بودجه ساخت مورداستفاده در سری فیلم‌های سریع و خشن است.

گمانه‌زنی‌ها در مورد فروش مجموع نهایی این فیلم ادامه دارد آیا قسمت هشتم می‌تواند رکورد قسمت قبلی fast and furious 7 با فروش کل ۱.۵ میلیارد دلار را بشکند. گمانه‌زنی‌ها تا جایی پیش رفته است که مجموع فروش ۲ میلیاردی برای این فیلم پیش‌بینی‌شده است.

منبع:

IGN

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات