بازی Call of Duty: WWII رسما معرفی شد

بازی Call of Duty: WWII رسما معرفی شد

احمد هاتفی ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ نظرات

به دنبال شایعات فراوان درباره نسخه جدید بازی Call of Duty، کمپانی اکتیویژن عنوان Call of Duty: WWII را رسما معرفی کرد. با گیمر همراه باشید.

 

در تازه‌ترین اخبار بازی، شرکت اکتیویژن پس از شایعات فراوان درباره نسخه جدید بازی Call of Duty، سرانجام اعلام کرد که عنوان بعدی این سری بازی‌ها به ریشه خود بازگشته است و درباره جنگ جهانی دوم خواهد بود.

استودیو Sledgehammer مسئولیت ساخت این نسخه از سری بازی‌های Call of Duty را بر عهده داشته است که از استودیوهای تحت نظر اکتیویژن می‌باشد اما اعلام شده است که این استودیو تمامی کارها را خود انجام داده و شرکت Activision هیچ گونه دخالتی را در ساخت این بازی نداشته و آزادی عمل با استودیو اسلج‌همر گیمر (Sledgehammer) بوده است.

استودیو Sledgehammer قبل این هم ساخت عنوان Advanced Warfare از این سری را در کارنامه خود دارد و در توسعه نسخه Modern Warfare 3 نیز به استودیو اینفینیتی وار کمک کرده بود.

شایعات درباره ساخت نسخه جدید بازی درباره جنگ جهانی از جایی قوت می‌گرفت که ناشر بازی یعنی شرکت اکتیویژن (Activision) گفته بود این بازی قرار است به ریشه‌های سری بازگردد و حال این شایعات به حقیقت پیوسته‌اند و باید منتظر یک بازی جذاب و اکشن دیگر از سری بازی‌های Call of Duty باشیم اما این بار از دنیای مدرن و اسلحه‌ها و تجهیزات آن‌چنانی خبری نیست و بی‌شک این تجربه بی‌نظیری برای بازی‌بازان خواهد داشت.

شرکت اکتیویژن اطلاعات بیشتری را از این بازی در اختیار نگذاشته است اما اعلام شده است که روز چهارشنبه؛ در تاریخ ۶ اردیبهشت (۲۶ آوریل) در جریان یک لایو استریم به صورت کامل از این بازی رونمایی می‌کنند.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات