ویدیو: تریلر زمان عرضه ۶ بازی کلاسیک کپ‌کام

ویدیو: تریلر زمان عرضه ۶ بازی کلاسیک کپ‌کام

احمد هاتفی ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ نظرات

شرکت کپ‌کام امروز بازی The Disney Afternoon Collection را که از ۶ بازی کلاسیک این شرکت ساخته شده است را به همراه تریلری عرضه کرد. با گیمر همراه باشید.

 

شرکت کپ‌کام در ماه اسفند اعلام کرده بود در حال ساخته عنوانی ریمستر شده از ۶ بازی نوستالژیک و کلاسیک خود است، امروز با انتشار تریلری با عنوان تریلر زمان عرضه بازی The Disney Afternoon Collection این بازی را عرضه کرد.

این بازی‌ها نیز انیمیشن‌های معروف دنیای دیزنی هستند که قبل این هم وارد دنیای بازی شده بودند اما حال با کیفیت و داستانی بهتر پا به کنسول‌های نسل هشتمی و رایانه‌های شخصی می‌گذارند.

این کلکسیون از بازی‌های Chip ‘n Dale Rescue Rangers و Chip ‘n Dale Rescue Rangers 2 و Darkwing Duck و DuckTales و DuckTales ۲ و TaleSpin تشکیل شده است که هر کدام از آن‌ها از بازی‌های خاطره‌انگیز و محبوب شرکت کپ‌کام بوده است.

هر ۶ بازی نسبت به بازی‌های آن زمان تغییراتی را به خود دیده‌اند و جزئیات زیادی به آن‌ها افزوده شده است که احساس و تجربه جدیدی را به بازی‌باز منتقل خواهد کرد. همچنین این عناوین دارای قابلیت بازی آنلاین را دارد که در این صورت می‌توان به باس‌فایت‌ها و مرحله‌های بیشتری دسترسی داشت.

  • تریلر زمان عرضه بازی The Disney Afternoon Collection

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 360p

بازی Disney Afternoon Collection در تاریخ April 18 (فروردین ۲۹) برای پلتفرم‌های Xbox One ،PS4 و PC منتشر شده است و علاقه مندان می‌توانند آن را با قیمت ۱۹.۹۹ دلار خریداری کند. .

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات