فروش کنسول نینتندو سوییچ به ۱ میلیون واحد رسید

فروش کنسول نینتندو سوییچ به ۱ میلیون واحد رسید

احمد هاتفی ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ نظرات

در تازه‌ترین اخبار فروش کنسول‌های خانگی در ماه مارس اعلام شد که کنسول تازه منتشر شده نینتندو سوییچ فروش ۹۰۶ هزارتایی را تجربه کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

کنسول نینتندو سوییچ (Nintendo Switch) در تاریخ ۱۳ اسفند ماه (۳ مارس) در سرتاسر جهان عرضه شد. این کنسول با این که مدت زیادی از عرضه‌اش نمی‌گذرد اما توانسته در این مدت کم خود را به خوبی مطرح کند و رقیبی برای کنسول‌های نسل هشتمی PS4 و Xbox One باشد.

گروه NPD به تازگی گزارشی از فروش‌ کنسول‌های موجود در بازار ماه مارس ۲۰۱۷ میلادی را منتشر کرد که در آن آمده است که نینتندو بالاتر از بقیه کنسول‌ها قرار دارد و فروش قابل قبولی را داشته است. این فروش در حالی است که کنسول نینتندو سوییچ در تعطیلات تابستانی عرضه نشده است و این امتیاز بزرگی است که این کنسول در ایامی غیرتعطیل این میزان فروش را داشته است.

در جدیدترین اخبار کنسول‌های بازی، نینتندو اعلام کرده که سوییچ طی ماه مارس در آمریکا بیش از ۹۰۶ هزار دستگاه فروش داشته است. نینتندو همچنین اعلام کرد که سوییچ سریع‌ترین فروش را در بین کنسول‌های این شرکت تا به امروز تجربه می‌کند و علاوه بر آن یکی از موفق‌ترین عرضه‌ها را در بین کنسول‌های بازی تا به امروز داشته است.

همچنین نینتندو اعلام کرده است که بازی انحصاری The Legend of Zelda: Breath of the Wild عنوان پرفروش‌ترین بازی کنسول نینتندو سوییچ را به خود اختصاص داده است و فروشی معادل ۱.۳ میلیون نسخه داشته است که حتی بیشتر از خود کنسول می‌باشد.

نینتندو اعلام کرده است به این خاطر تعدادفروش بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild بیشتر از کنسول سوییچ است که دسته‌ای از بازیکنان یک نسخه از بازی را جهت تجربه و یک نسخه‌ی دیگر نیز جهت افزودن به آرشیو خود خریداری می‌کنند.

شرکت نینتندو متنی را در این بار نیز منتشر کرده است:

“آمار فروش بازی Zelda: Breath of the Wild نشان می‌دهد که تعداد نسخه‌های فروخته شده این بازی روی سوییچ از میزان فروش خود کنسول بیش‌تر بوده است. این مساله می‌تواند به این دلیل باشد که احتمالا برخی کاربران هم نسخه معمولی و هم نسخه کالکتور بازی را خریداری کرده‌اند تا اولی را بازی کنند و دومی را هم در کلکسیون‌شان نگه دارند.”

طبق این اخبار، انتظار می‌رود که کنسول نینتندو سوییچ موفقیت خود را ادامه بدهد و بازی‌هایی که در فصل تابستان برای این کسنول عرضه خواهند شد می‌تواند موفقیت این کنسول را چندین برابر کند.

کنسول نینتندو سوییچ (Nintendo Switch) در تاریخ ۱۳ اسفند ماه (۳ مارس) در سراسر جهان عرضه شد و قیمتی معادل ۲۹۹.۹۹ دلار دارد.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات