پروژه جدید استودیو Remedy Entertainment برای PS4

پروژه جدید استودیو Remedy Entertainment برای PS4

احمد هاتفی ۲۲ فروردین ۱۳۹۶ نظرات

شرکت سازنده بازی Quantum Break موتوری که در ساخت این بازی بکار برده بود (Northlight) را برای پروژه جدیدی در PS4 استفاده خواهد کرد. با گیمر همراه باشید.

 

Quantum Break یک بازی ویدئویی در سبک اکشن و تیراندازی سوم شخص است که توسط رمدی انترتینمنت توسعه یافته و بوسیلهٔ استودیو مایکروسافت در ۵ آوریل ۲۰۱۶ برای اکس‌باکس وان و مایکروسافت ویندوز منتشر شده است.

حال این شرکت گفته است که برای پروژه جدیدی که در حال ساخت برای پلی‌استیشن ۴ است از موتور بازی Quantum Break استفاده خواهد کرد. پروژه جدیدی که Remedy Entertainment بر روی آن کار می‌کند به طور کد بیان شده است و گویا این شرکت فعلا نظر ندارد اطلاعات زیادی را از این پروژه به بیرون بروز دهد. اسم این پروژه، کد «P7» است.

Remedy Entertainment بیان داشته است که پروژه «P7» در انحصار کنسول PS4 نخواهد بود و شاهد عرضه این بازی برای پلتفرم‌های بیشتری خواهیم بود.

شرکت بازی‌سازی صاحب نام Remedy در حال کار بر روی بخش داستانی این پروژه است که گویا داستانی همانند بازی Crossfire 2 خواهد داشت. Remedy در سال ۲۰۱۶ با استودیو سازنده بازی Crossfire یعنی استودیو «اسمایل گیت» (Smilegate) همکاری داشته است و روایت داستان این بازی بر عهده استودیو رمدی (Remedy) بوده است. حال این استودیو می‌خواهد داستان پروژه جدید خود (P7) را مشابه بازی Crossfire 2 روایت کند.

با این حال اطلاعات بیشتری از ساخته جدید استودیو Remedy Entertainment در دست نیست و باید منتظر اخبار جدید این پروژه و حضور موتور بازی Quantum Break برای کنسول پلی‌استیشن ۴ باشیم.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات