کارگردان Far Cry 4 و AC 3 از یوبیسافت جدا شد

کارگردان Far Cry 4 و AC 3 از یوبیسافت جدا شد

پویا سیف دوست ۲۰ فروردین ۱۳۹۶ نظرات

کارگردان کارآزموده کمپانی یوبیسافت، Alex Hutchinson در توییتر خود اعلام کرده است برای ساخت استودیو خودش از این کمپانی خداحافظی می‌کند. با گیمر همراه باشید.

 

Alex Hutchinson، یکی از استادان خوب و خالق بازی‌های Assassin’s Creed III و Far Cry 4 اعلام کرد که برای تغییر نیاز به جدایی از یوبیسافت دارد.

 

او به این صورت شرح داده است:

“باعث افتخار است که تاکنون بازی‌هایی را مانند Far Cry و Assassin’s Creed را ساخته‌ایم، باید بگویم که برای تغییر و بهتر شدن به فکر تاسیس استودیو جدیدمان هستیم.”

 

کمپانی جدید او Typhoon Studios نامگذاری شده و از کمپانی‌های EA و Warner Bros در روند پیشرفت استودیو جدید کمک گرفته خواهد شد به اضافه عده‌ای از سازندگان با استعداد و تهیه کننده ماهر به نام Reid Schneider نیز همکاری خواهد کرد. علاوه بر این اطلاعات، Alex Hutchinson در توییتر اضافه کرد: “نباید از همین الان انتظار ساخته شدن اولین بازی از استودیو جدیدمان را داشته باشید.” او ادامه داد: “ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا دنیایی را خلق کنیم که بیشترین تاثیر را روی شما داشته باشد، پس با ما همراه باشید.”

 

دیگر گفته‌های Alex Hutchinson در شبکه توییتر به شرح زیر است:

 

“من به همراه دوستم @rws360 و تعدادی از نوابغ تصمیم به ساخت کمپانی جدید گرفتیم: Typhoon Studios.”

 

“به احتمال زیاد نخواهیم توانست در ابتدای کار بازی جدید را بزودی برای شما آماده کنیم چراکه به استخدام افراد، ساخت استودیو و خرید دستگاه قهوه‌ساز نیاز داریم! اما…”

 

آقای Hutchinson جرقه پیشرفت خود را از سال ۲۰۱۲ زده بود، زمانی که او گفت: “دنبال کردن بازی‌های سبک AAA همانند افزایش سرطان است که باعث تخریب خود عناوین مهم AAA می‌شود، اگر رها نکنیم به سرنوشت پس ماندن استخوان دایناسورها دچار خواهیم شد.”

 

او در سال ۲۰۱۳ بر طبق بیانیه‌ای اعلام کرد که بازی‌های سبک AAA درحال از بین رفتن هستند.

 

قابل ذکر است که این کارگردان کاربلد قبل از پیوستن به یوبیسافت در سال ۲۰۱۰، در کمپانی‌های Electronic Arts و Maxis کار می‌کرد، جایی که او به همراه همکارانش بازی‌هایی همچون Spore، The Sims 2 و Arm of Two: The 40th Day را خلق کرده بودند.

 

به امید موفقیت هرچه زودتر این کارگردان خوش‌خاطره…

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات