شایعه: قسمت دوم بازی The Evil Within در حال ساخت

شایعه: قسمت دوم بازی The Evil Within در حال ساخت

احمد هاتفی ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ نظرات

جدیدا تیم سازنده بازی The Evil Within لیستی از درخواست نیرو منتشر کرده‌ که در آن لیست نشانه‌هایی از ساخت قسمت دوم این بازی مشاهده می‌شود. با گیمر همراه باشید.

 

ساخت بازی The Evil Within 2 بطور رسمی معرفی نشده است اما به دنبال موفقیت قسمت اول این بازی می‌توان انتظار داشت که شرکت Bethesda و استودیو Tango Gameworks به دلیل همین موفقیت و علاقه بازی‌بازان به این بازی، نسخه دوم آن را بسازند.

این احتمال از زمانی قوت گرفته است که شرکت بتسدا و استودیو تانگو گیم دولوپرز لیستی از نیروهای درخواستی خود منتشر کرده‌اند که در آن نشانه‌هایی از ساخت نسخه دوم بازی The Evil Within است. یکی از اعضای انجمن نیوگف (NeoGAF) که در حال ترجمه متن این لیست از زبان ژاپنی بود متوجه نکته‌ای در این لیست می‌شود.

بازی The Evil Within را در کشور ژاپن به علت تلفظ راحت‌تر با نام Psycho Break می‌شناسند، به همین دلیل این فرد با دیدن نام Psycho Break 2 که می‌شود همان The Evil Within 2 این شایعه قریب به واقعیت را منتشر کرده است که سازندگان بازی The Evil Within در حال ساخت قسمت دوم آن هستند.

لیستی که سازندگان بازی منتشر کرده‌اند نشان می‌دهد که آنان به دنبال نیرو برای تست باگ‌های بازی و بخش ترجمه آن هستند. با این شایعات این انتظار قوت می‌گیرد که The Evil Within 2 در نمایشگاه E3 2017 بطور رسمی معرفی شود.

با همه‌ی این شایعات و اخبار ضد و نقیض باید منتظر ماند و دید که آیا کمپانی بتسدا خبری از ساخت این بازی ترسناک و محبوب خواهد داد یا نه.

اطلاعت بازی The Evil Within

شیطان درون (The Evil Within) که در ژاپن با نام Psycho Break به معنی روان شکن می‌شناسند، یک بازی ویدئویی در سبک ترس و بقا است که در اکتبر سال ۲۰۱۴، برای مایکروسافت ویندوز، پلی‌استیشن ۳، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس ۳۶۰ و ایکس‌باکس وان عرضه شده‌ است. این بازی به کارگردانی «شینجی میکامی» توسط شرکت تانگو گیمز ساخته و بتسدا نیز آن را منتشر کرده است.

داستان این بازی، پیرامون کارآگاه سباستین کستلانوس (Sebastian Castellanos) و همراهان وی، جوزف اودا و جولی کیدمن است. آن‌ها درحال بازدید از یک صحنه جنایت وحشتناک هستند در حالی که یک نیروی قدرتمند و مرموز در کمین آن‌ها بوده و با فریب، این افراد را به سوی خود جلب نموده‌اند.

سباستین در ادامه همراهان خود را یکی پس از دیگری از دست می‌دهد و خود نیز برای فرار از موقعیت جنون آفرین موجود، مجبور به پیدا کردن راهی برای زنده ماندن و فرار از دست این نیروهای مرموز می‌شود. سباستین در ادامه خود نیز مجروح شده و آویزان از سقف و در یک سلاخ خانه انسان به هوش می آید.

سپس غولی سیاه او را به مکانی مرموز می برد و تعدادی قصاب با اره برقی به سوی او می آیند. سباستین برای فرار از موقعیت جنون آفرین موجود، مجبور به پیدا کردن راهی برای زنده ماندن و فرار از دست این نیروهای مرموز می‌شود.

در سال ۱۸۸۴ وقتی ویلیام وینچستر صاحب شرکت معروف اسلحه‌سازی به خواب همسرش سارا وینچستر آمد و به او گفت باید خانه‌ای برای تجمع روح کسانی که با تفنگ‌های وینچستر کشته شده‌اند بسازد، سارا وینچستر یک قصر نیمه‌کاره را خرید و بدون کمک گرفتن از هیچ معماری یکی از عجیب‌ترین خانه‌های تاریخ را ساخت.

این قصر که این روزها تبدیل به موزه شده، پر است از راه‌پله‌هایی که به جایی راه ندارند و درهایی که بی‌هدف تعبیه شده‌اند. گفته می‌شود این معماری عجیب برای راحتی استفاده ارواح بنا شده و حتا روح خود ویلیام وینچستر و همسرش هم‌چنان در این قصر حضور دارند.

قصر وینچستر و معماری عجیب‌اش یکی از اصلی‌ترین منابع الهام شینجی میکامی در ساخت بازی «شیطان درون» بوده است. این معماری آزاردهنده در کنار فضاسازی خاص میکامی در یک دنیای ترسناک، قرار است شما را از ابتدا تا انتهای بازی اذیت کنند.

منبع:

Attack of the Fanboy

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات