تاریخ عرضه اولین بسته الحاقی بازی Sniper Elite 4

تاریخ عرضه اولین بسته الحاقی بازی Sniper Elite 4

احمد هاتفی ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ نظرات

استودیو ریبلیون (Rebellion Developments) تاریخ عرضه اولین بسته الحاقی بازی Sniper Elite 4 را یک فروردین ۱۳۹۶ (۲۱ مارس) اعلام کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

بازی Sniper Elite 4 دارای ۳ بسته الحاقی خواهد بود که اولین بسته الحاقی در تاریخ یک فروردین ۱۳۹۶ (۲۱ مارس) با نام Deathstorm Part 1: Inception برای پلتفرم‌های Xbox One ، PlayStation 4 و PC عرضه خواهد شد.

استودیو Rebellion در توضیح این بسته الحاقی گفته است:

“بعد از وقایع داستان بازی، داستان اولین پارت شما را به سردترین منطقه در شمال ایتالیا می‌برد. جایی که یک پایگاه نیروی دریایی نازی‌ها به تازگی مورد بمباران قرار گرفته است. حال کارل فیربرن، شخصیت اصلی بازی، ماموریت دارد که به قلب این پایگاه رفته و نگذارد که این بمباران، بی‌نتیجه باقی بماند. در این میان وی ماموریتی بسیار مهم و حیاتی دارد و آن هم بازیابی یک بسته بنام Deathstorm است.”

کسانی که سیزن‌پس این بازی را داشته باشند می‌توانند بسته‌ای با عنوان Night Fighter Expansion را دریافت کنند که حاوی سه اسلحه جدید، هشت پوسته مخصوص شب برای اسلحه‌ها و اضافه شدن پوسته‌ی مرد و زن به بازی می‌شود. قیمت هیچ‌یک از بسته‌های الحاقی بازی Sniper Elite 4 اعلام نشده است.

از ویژگی‌های جدیدی که بزودی به بازی اضافه می‌شوند، می‌توان به افزوده شدن نقشه Night Woods و همچنین حالت جدیدی با نام Elimination برای بخش چندنفره اشاره نمود.

بخشی از توضیحات حالت جدید Elimination:

“دو تیم ۶ نفره به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت و هرکدام از اعضای تیم مقابل را که بکشید، دیگر اسپاون نخواهند شد ولی اگر آن‌ها یکی از شما را بکشند، یکی از اعضای کشته‌شده تیم‌شان زنده خواهد شد. از این‌رو حتی در زمانی که تنها یک نفر باقی مانده است، بازی را تمام شده فرض نکنید.”

Sniper Elite 4 در کشور ایتالیا در سال ۱۹۴۳ روایت می‌شود که شما در نقش سربازی تک تیرانداز هستید که باید با هوش و ذکاوت و همچنین به کمک گروه و دوستان خود، دشمنان و نازی‌ها را از بین ببرید و هیتلر را در مرحله آخر آن به قتل برسانید.

بازی Sniper Elite 4 در تاریخ ۱۴ فوریه (۲۶ بهمن) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس وان و کامپیوترهای خانگی عرضه شده است و تا به حال بازتاب خوبی از این بازی شوتر سوم شخص شاهد بوده‌ایم و مطمئنا این سبک بازی (تک تیراندازی) خاص است و طرفداران به خصوص خود را دارد.

منبع:

Attack of the Fanboy

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات