ویدیو: تاریخ عرضه بازی The Surge مشخص شد

ویدیو: تاریخ عرضه بازی The Surge مشخص شد

احمد هاتفی ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ نظرات

استودیو Deck 13 Interactive با انتشار ویدیویی ۲ دقیقه‌ای، اعلام کرد که بازی The Surge در تاریخ ۱۶ مه (۲۶ اردیبهشت) عرضه خواهد شد. با گیمر همراه باشید.

 

در ماه بهمن استودیو Deck 13 با انتشار تریلری ۱۴ دقیقه‌ای از بازی اکشن The Surge گفت که تاریخ انتشار این بازی در ماه مه خواهد بود. حال این استودیو با ویدیوی ۲ دقیقه‌ای تاریخ دقیق عرضه این بازی را اعلام کرده است (۱۶ مه-۲۶ اردیبهشت).

بازی The Surge در تاریخ ۱۶ مه (۲۶ اردیبهشت) برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

تمامی ما بی شک بازی‌های بسیاری را در زمینه پیشرفت ربات‌ها و جنگ انسان با ربات را تجربه کرده‌ایم. بازی The Surge از آن دسته بازی‌هایی است که ربات‌ها در اثر یک پیشرفت غیرمعمول اختیارشان را از دست انسان‌ها گرفته و به مبارزه با سازندگان خود پرداخته‌اند.

استودیوی Deck 13 Interactive ساخت بازی Lords of the Fallen را در کارنامه خود دارد و حال در بازی The Surge سعی کرده است تا از ساخته پیشین خود یعنی سری بازی‌های Dark Souls الهام بگیرد.

بازی The Surge درباره‌ی نابودی زمین و انسان‌ها است که بیماری‌های مختلف آن‌ها را فرا گرفته و زمین به جهنمی بی‌سابقه تبدیل شده است. اتفاقات این بازی در آینده نزدیک روایت می‌شود و چندان دور از ذهن ما نیست. بازی‌باز در این بازی در نقش یک کارگر ساده بازی را آغاز می‌کند که یک لباس بسیار پیشرفته دارد و باید خود را از کارخانه‌ای که در آن محبوس شده است نجات دهد. پس از اتفاقاتی که رخ می‌دهد، وی مجبور می‌شود برای زنده ماندن با دشمنان رباتیک مختلفی مبارزه کند.

یکی از ویژگی‌های این بازی همانند بازی Fallout این است که بازی‌باز می‌تواند پس از کشتن دشمنان خود، از لباس و اسلحه‌های آن‌ها استفاده کند و همچنین می‌توانند اعضا و قسمت‌های مختلف لباس رباتیک خود را ارتقا بدهد.

در ویدیو زیر می‌توانید تریلر جدید بازی The Surge را تماشا کنید.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 360p

منبع:

Polygon

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات