بتای Ghost Recon: Wildlands رکورددار یوبیسافت شد

بتای Ghost Recon: Wildlands رکورددار یوبیسافت شد

پویا سیف دوست ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ نظرات

یوبیسافت معمولا عادت دارد تا برای یک بازی چند بتا منتشر کند، حال بتا یا همان نسخه آزمایشی بازی Ghost Recon: Wildlands با رکوردی معادل ۶.۸ میلیون نفر بازیکن پرچم‌دار یوبیسافت شده است. با گیمر همراه باشید.

 

این رکورد جدید در تاریخ یوبیسافت بیشترین تعداد نفرات با ۶.۸ میلیون نفر را داشته است. قبل از این بازی، عنوان The Division با ۶.۴ نفر گیمر رکورددار یوبیسافت شده بود.

Ghost Recon: Wildlands, The Division, یوبیسافت

 

یوبسافت آمار دیگری را در مورد Ghost Recon: Wildlands منتشر کرده است، مثلا اینکه بازیکنان بیش از ۲ میلیون دقیقه را صرف تجربه بازی کرده‌اند که ۶۰ درصد آن زمان مربوط به بخش چندنفره می‌باشد.

Ghost Recon: Wildlands, The Division, یوبیسافت

زمان بتای بسته از ۳ الی ۶ فوریه (۱۵ تا ۱۸ بهمن) بود که گذشت. به اضافه اینکه بتای باز از ۲۳ تا ۲۷ ماه فوریه (۵ تا ۹ اسفند) خواهد بود. در این بتاها قرار است بازیکنان در قسمت ۲۱ Bolivian بازی به جنگ بپردازند. یوبیسافت در این بازی بزرگترین منطقه را در تاریخچه خود ساخته است!

 

به گفته یوبیسافت:

“با انجام این نسخه‌های آزمایشی بازیکنان بهترین بازخورد را به تیم ما می‌دهند که در نسخه کامل بسیار تاثیر داشته و باعث بهترین تجربه خواهد شد.”

 

هرکس که نسخه بتای بازی را انجام دهد یک پاداش را با عنوان Unidad Conspiracy دریافت خواهد کرد. این پاداش سه ماموریت “انحصاری” را باز خواهد کرد که این ماموریت‌ها در منطقه Media Luna خواهد بود. شما قرار است که این بسته انحصاری را بعد از معرفی نسخه کامل و اصلی بازی مشاهده کنید. قابل ذکر است که شما باید با حسابی که نسخه بتا را روی آن بازی کرده‌اید، نسخه اصلی را خریداری کنید.

Ghost Recon: Wildlands, The Division, یوبیسافت

در خبرهای دیگر، امروز یوبیسافت اعلام کرد که داستان بازی Ghost Recon: Wildlands با نام Dark Waters ثبت شده است. این داستان توسط نویسنده Tom Clancy، به قلم Richard Dansky نوشته شده و توسط یوبیسافت به صورت جدا عرضه خواهد شد. این کتاب ۱۰ دلاری به شما حکایت سربازان نیروهای ویژه آمریکا که لقب Ghost (روح) دارند را نقل خواهد کرد.

 

 

 

برای اطلاع از تاریخ انتشار نسخه اصلی این بازی به این لینک مراجعه کنید.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات