ویدیو: بازی Middle-Earth: Shadow of War معرفی شد

ویدیو: بازی Middle-Earth: Shadow of War معرفی شد

پویا سیف دوست ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ نظرات

چند سال پیش آی‌پی جدید Middle-Earth: Shadow of Mordor با آمدنش باعث شد تا نامش در میان بازیکنان محبوب شود. متفاوت بودن و چالش‌های این بازی هرچه بیشتر علاقه بازیکنان را به خود جلب می‌کند. چند روز پیش بود که نام و تصویری از نسخه جدید این بازی با نام Middle-Earth: Shadow of War لو رفت که امروز سازندگان آن بطور رسمی آن را معرفی و تریلر مربوط را منتشر کردند. با گیمر همراه باشید.

 

نسخه جدید این بازی دقیقا داستان بعد از نسخه اول را روایت می‌کند، سیستم Nemesis گسترش یافته، شخصیت‌ها و قلعه Nemesis نیز به آن اضافه شده‌اند. شخصیت یا دنبال‌کنندگان جدید از حکایت خودشان به شما خواهند گفت که پر از “وفاداری، خیانت و انتقام بوده است”، همچنین قلعه ذکر شده به شما امکان فتح پادشاهان، بدست گرفتن قلعه و ساخت ارتشی از Orcها را میسر خواهد کرد.

 

تاکنون دو عدد گسترش‌دهنده Nemesis معرفی شده است: Slaughter Tribe و Outlaw Tribe. این گسترش‌دهنده‌ها شامل امکاناتی مثل قبیله‌های جدید Orc، ماموریت‌ها، بروزرسانی قلعه، تجهیزات و… هستند. علاوه بر این گفته‌ها، دو روایت داستانی برای بازی نیز در نظر گرفته شده است: Blade of Galadriel و Desolation of Mordor. از جمله ویژگی‌های این بخش شامل داستان جدید، شخصیت بازی همراه با توانایی‌های جدید، مراحل، یاران شما و… است.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 360p

Middle-Earth: Shadow of War در August 22 (در ۳۱ مرداد ۱۳۹۶) برای پلتفرم‌های پی‌سی، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۴ پرو، ایکس‌باکس وان و پروجکت اسکورپیو عرضه خواهد شد. اما چون پروجکت اسکورپیو مایکروسافت فعلا رونمایی نشده است، شاید نسخه بازی مخصوص این پلتفرم بعدها معرفی شود.

 

لازم به یادآوری است که شما هم‌اکنون می‌توانید بازی را از سایت خودش Pre-order یا پیش سفارش کنید.

منبع:

GameInformer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات