Here They Lie را بدون واقعیت مجازی بازی کنید

Here They Lie را بدون واقعیت مجازی بازی کنید

پویا سیف دوست ۰۲ اسفند ۱۳۹۵ نظرات

دو سازنده Sony Interactive Entertainment و The Tangentlemen آپدیت جدیدی را در ۲۱ فوریه برای بازی Here They Lie منشتر خواهند کرد که قابلیت تجربه بازی را بدون هدست واقعیت مجازی میسر خواهد کرد. با گیمر همراه باشید.

 

بروزرسانی جدید بازی ذکر شده باعث خواهد شد تا کسانی که هدست وافعیت مجازی ندارند بتوانند آن را تجربه کنند و اینکه پلی‌استیشن ۴ پرو نیز از این بازی پشتیبانی خواهد کرد.

درواقع این بروزرسانی بازی متناسب پلی‌استیشن وی‌آر Here They Lie را از انحصار واقعیت مجازی بیرون برده و باعث می‌شود که همه بتوانند به انجام آن بپردازند.

 

صاحبان پلی‌استیشن ۴ پرو خواهند توانست تا این بازی را در رزولوشن ۴K انجام دهند و نیز کیفیت HDR در هردو نسخه پلی‌استیشن ۴ استاندارد و پرو پشتیبانی خواهد شد. علاوه بر این، صاحبان پلی‌استیشن وی‌آر از این پس می‌تواننند بازی را در کیفیت بالاتر و با ویژگی‌های باکیفیتی از جمله سایه‌های بهتر، پردازش موثر، نورهای پویا برای سایه‌ها و انسداد محیط، ادامه دهند.

 

گزینه‌های دیگر که در این آپدیت اضافه می‌شوند عبارتند از: صفحه پیکربندی کنترلر، صفحه انتخاب مرحله، زیرنویس (برای نسخه استاندارد) و ارتقا جلو‌های بصری مانند Anti-Aliasing و نوردهی. باید این را بگوییم که تجربه‌کنندگان این بازی بوسیله پلی‌استیشن وی‌آر متوجه قسمت دنبال‌کننده هدست، جریان بافت دوباره، برآمدگی بصری بهبود یافته و صفحه‌های راهنما خواهند شد.

 

این بازی هم‌اکنون در فروشگاه پلی‌استیشن موجود می‌باشد.

منبع:

Gematsu

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات