ویدیو: کاراکترهای جدید بازی Injustice 2

ویدیو: کاراکترهای جدید بازی Injustice 2

احمد هاتفی ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ نظرات

Injustice 2 یک بازی مبارزه‌ای در سبک بازی‌های مورتال کومبت و تکن است که در ادامه نسخه قبلی این بازی قرار است در سال ۲۰۱۷ منتشر شود. باگیمر همراه باشید.

 

بازی Injustice 2 در ادامه نسخه قبلی که در سال ۲۰۱۳ با عنوان Injustice: Gods Among Us توسط Nether Realm Studios منتشر شد، برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس باکس وان در سال ۲۰۱۷ عرضه خواهد شد. بازی به سبک مبارزه دو نفره است که شاهد تغییرات بزرگ نسبت به نسخه قبلی و همچنین افزوده شدن شخصیت‌های بسیاری برای بازی خواهیم بود که تمامی آن‌ها را در فیلم‌های سینمایی دیده و ویژگی‌های افسانه‌ای و خارق‌العاده‌شان را در داستان‌های معروف خوانده‌ایم.

 

رئیس استودیو Nether Realm Studios در مصاحبه‌ای گفت:

“ما به دنبال این هستیم که بازیکنان مبارزه‌های جدیدی را تجربه کنند که این بازی بسیاری از شخصیت‌های منفی داستان‌ها را در خود گنجانده و المان‌های بازی مانند شخصی سازی کاراکترهای بازی، می‌تواند بسیار رویایی‌تر از بازی‌های دیگر در این سبک باشد. همچنین او گفت که این قسمت از بازی آمده است تا تجربه عنوان قبلی را به بازیکنان بدهد.”

در قسمت اول دیدیم که موضوع اصلی بازی ، تقابل بین سوپرمن و بتمن است. جوکر شخصیت منفی فیلم بتمن، در مترو پلیس بمب کار گذاشت و سوپرمن، دیگر شخصیت این بازی را مسموم کرد که این مسمومیت باعث شد سوپرمن، Lois Lane و پسرش را به قتل برساند. در همین راستا سوپرمن تصمیم بر برقراری دیکتاتوری خود گرفته است.

همچنین در قسمت دوم مشاهده می‌کنیم که بتمن و هم پیمانانش در صدد این هستند تا با حمایت کنندگان رژیم سوپرمن مقابله کنند و همچنین آن‌ها باید با تهدید جدیدی که بوجود آمده دست و پنجه نرم کنند. حضور شخصیت‌هایی مثل  Superman، Batman، The flash، Blue Beetle، Dead Shot، Wonder Woman، Gorilla grodd ، Aquaman، Atrocitus، Super Girl و Harley Quinn در Injustice 2 تایید شده و شرکت سازنده به تازگی از چندین شخصیت جدید خود برای نسخه جدید نام برده است که به بررسی ویژگی‌های آن‌ها میپردازیم.

  • Bane

پس از شکست سوپرمن، شخصیت Bane توسط رژیم، مورد خیانت قرار گرفت و به طرز بی‌رحمانه توسط بتمن تحت تعقیب است. عمر خود را در زندان گذرانده است و وی تصمیم گرفته است انتقامش از این رژیم و تمام شهروندان گاتهام که بر علیه او شدند را بگیرد.

  • Brainiac

آدم آهنی که در کل کاینات سرگردان بوده و توانسته اطلاعات زیادی و قدرت‌های خاصی را جمع‌آوری نماید. وی که در کریپتون بدنیا آمده است پس از جنگش در Last Son of Krypton تصمیم گرفته است که زندگی خود را دوباره از نو شروع کند.

  • Poison Ivy

دکتر Pamela Isley یکی از خلاق‌ترین و ارشدترین افراد در علم بیوشیمی، گیاه‌شناسی است که تنها فقط یک هدف را دنبال می کند، آن هم درست کردن دنیایی سر سبز است. وی به یک گروه علمی که در مورد ساخت زانوی مصنوعی جدید برای اسنان‌ها تحقیق می کنند، ملحق شد اما پس از مدتی او تصمیم بر این گرفت تا دنیای جدید دیگری را نیز تجربه نماید و از آن گروه خارج شد.

  • Robin

Damian Wayne، شخصیتی که از بدو تولد در گروه آساسینس‌ها بوده و همیشه در این آرزو بوده است که با بتمن وارد مبارزه شود که در همین راستا همیشه با پدر خود اختلاف داشته و به همین جهت به‌ دنبال مربی با مهارت و کهنه‌کاری برای آموزش و یاد گرفتن مهارت‌های جدید است. او می‌خواهد یک نسخه شبیه سازی شده از سوپرمن را بسازد، کسی که مخالفت شدیدی با بتمن و پدرش داشته باشد.

  • Swamp Thing

جدیدترین اسمی که از استودیو Nether Realm برای نسخه جدید بازی Injustice اعلام شده است، نام Swamp Thing می‌باشد. این کاراکتر سبز رنگ به دنبال محافظت از زندگی تمام گیاهان است. از آن‌جایی که بشریت تهدیدی برای محیط زیست به حساب می‌آید این شخصیت آمده است تا با قدرت‌های خارق‌العاده خود از نابودی حیات زمین جلوگیری کند.

شرکت سازنده گفته است که این آخر کار نیست و علاقه‌مندان این بازی منتظر شخصیت‌های بعدی باشند که بزودی توسط ما اعلام خواهند شد.

در تریلر جدیدی که منتشر شده مبارزه شخصیت تازه، Swamp Thing را مشاهده کنید.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 360p

منبع:

Injustice

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات