ویدیو: گیم پلی جدید و جزئیات Dark Souls 3: The Ringed City

ویدیو: گیم پلی جدید و جزئیات Dark Souls 3: The Ringed City

احمد هاتفی ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ نظرات

بسته الحاقی که ماه گذشته توسط شرکت سازنده بازی دارک سولز ۳ اعلام شده بود به همراه گیم پلی جدیدی با عنوان Dark Souls 3: Ringed City عرضه شد. با گیمر همراه باشید.

 

بسته الحاقی جدید (DLC) بازی Dark Souls 3 امروز به همراه گیم پلی جدیدی از طرف شرکت سازنده Bandai Namco منتشر شد که این گیم پلی نشان‌دهنده مراحل و محیط‌های جدیدی است که این بسته الحاقی با خود به همراه دارد. ویدید منتشر شده ۳ دقیقه و ۵۷ ثانیه است که ویژگی‌های DLC جدید را نشان می‌دهد. کسانی که در مورد بسته جدید بازی دارک سولز چیزی نمی‌دانند می‌توانند به کمک این ویدیو، مروری بر آن کنند. همچنین این بسته الحاقی موفق به کسب جوایز بهترین ژانر داستانی و جایزه Golden Joystick Awards 2016 Game of the Year RPG شده است.

ترس تاریکی نیست، شبیه رنگ خاکستری است!

با کمی گشتن در محیط‌های آخرالزمانی جدید، خواهید دید که موسیقی متن بازی تاثیر بسزایی در جذاب بودن لحظات ترسناک و همچنین مبارزه‌های نفس‌گیر بازی دارد. ممکن است ساعت‌ها در یک مکان شیطانی گنگ و مبهمی گیر کنید که نیاز به صبر و حوصله فراوان دارد تا راز پنهان را پیدا کنید و مرحله را پشت سر بگذارید. به آخر دنیا سفر کنید، با دشمنانی با زره‌های جنگی جدید مبارزه کنید و در نهایت با موجودات خارق‌العاده‌ای رو در رو شوید که قبل این تجربه هیچ یک را نداشته‌اید.

دنیای جدید، سفر آخر.

عازم سفر به سرزمین‌های جدید و مشابه سرزمین‌های آخرالزمانی شوید. اسرار جدیدی را کشف کنید که بیشتر از یک ماجراجویی می‌باشد. از طریق سفر در اراضی و سرزمین‌های ویران شده و خالی از سکنه برای یافتن Ringed City استفاده کنید. یک پایان کاملا حماسی را پیش رو دارید.

در راه پیدا کردن مقصد خود با موجودات جدید رویارو شوید و خود را با زره‌ها و سلاح‌های جدید تجهیز کنید و دشمنان خود را با ضربات جدید و مهلک از پای درآورید. از اسرار جدیدی پرده بردارید، سحر وجادوهای جدید را برای شکست دادن دشمنان خود فرا بگیرید و به آخر دنیا، آن‌جایی که تمامی زمین‌ها و محیط‌ها از آن تامین می‌شوند بروید.

در آپدیت جدید مبارزه در حالت آنلاین بهبود یافته است و همچنین تمامی نقشه‌های بازی برای کسانی که بسته جدید را خریداری کنند در دسترس خواهد بود. بسته جدید قرار است در ۲۸ مارس (۸ فروردین) به قیمت ۱۴.۹۹ دلار عرضه شود. با دیدن تریلر جدید Dark Souls 3 با ویژگی‌های جدید آن بیشتر آشنا شوید.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 360p

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات