League Of Legends بیشترین جستجو را در گوگل داشته است

League Of Legends بیشترین جستجو را در گوگل داشته است

پویا سیف دوست ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ نظرات

همه طرفداران بازی‌های آنلاین حتما نام بازی معروف League Of Legends را شنیده‌اند. این بازی علاوه بر محبوب بودن، رقیب بازی Dota 2 هم محسوب می‌شود. حال باتوجه به آمار، اعداد نشان می‌دهد که در صنعت بازی بیشترین جستجو در گوگل شامل نام این بازی می‌شود. با گیمر همراه باشید.

 

باتوجه به آمارگیر سایت Rewiews.org، بازی League Of Legends بر موضوعات داغ گوگل چیره شده است. از تصویر زیر این را درمی‌یابیم که کدام ایالات به League Of Legends و کدام‌ها به World Of Warcraft پرداخته‌اند.

League Of Legends, World Of Warcraft, آمار

این نتایج نشان از این دارند که League Of Legends، مانند World Of Warcraft در ۲۰۱۳، طرفداران زیادی را به خود گرفته و حال با آن ویژگی در بالا مانده است. باید به این هم اشاره کنیم که World Of Warcraft نیز با انتشار گسترش دهنده‌های Warlords of Draenor خود توانسته بود در November 2016 و August 2016 مخاطبان بیشتری را به سوی کشاند و این خود قابل تحسین است.

 

لیست زیر پنج ایالتی که League Of Legends در آن‌ها سنگ تمام گذاشته است را نشان می‌دهد:

 

  1. کالیفرنیا
  2. هاوایی
  3. واشینگتن
  4. نوادا
  5. یوتا

 

در ایالت واشینگتن چنان هم تعجب‌آور نیست که این بازی محبوب باشد چون کمپانی سازنده این بازی یعنی Riot Games در آنجا قرار دارد.

 

لازم به ذکر است که علاوه بر ایالات لیست بالا، ایالات دیگری هم در آمار جستجو وجود دارند که با وجود جمعیت کم تاثیر بسزایی داشتند.

 

در آخر این را هم بگوییم که جستجو افراد بدین معنی نیست که آن را بازی کرده‌اند. آمار همه جستجو را نشان می‌دهد نه فقط بازی‌کنندگان.

منبع:

Rift Herald

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات