مشخصات فنی Resident Evil 7 منتشر شد؛ موفقیت PC

مشخصات فنی Resident Evil 7 منتشر شد؛ موفقیت PC

پویا سیف دوست ۳۰ آذر ۱۳۹۵ نظرات

باتوجه به اینکه بازی Resident Evil 7 در آینده‌ای نزدیک منتشر خواهد شد، سیستم مورد نیاز نشان از گرافیک خوب این بازی را می‌دهد. شما هم‌اکنون می‌توانید نسخه آزمایشی را از استیم دانلود کنید و متوجه گرافیک زیبای بازی شوید. با گیمر همراه باشید.

 

همانطور که گفته شد نسخه دمو بازی Resident Evil 7 الان از طریق شبکه استیم قابل دریافت می‌باشد. در اول بازی “شما به تنهایی در یک طبقه در یک خانه مزرعه متروکه بیدار می‌شوید. روشنایی روز از بین می‌رود و تاریک می‌شود. شما باید راهی را به بیرون پیدا کنید.” (این قسمت از توضیح نسخه دمو بازی Resident Evil 7 تهیه شده است.)

 

مشخصات فنی پیشنهادی بازی Resident Evil 7 (سمت راست) و حداقل سیستم مورد نیاز (سمت چپ) در تصویر زیر دیده می‌شود:

Resident Evil 7

 

وقتی که کمپانی سازنده یعنی Capcom نسخه آزمایشی Resident Evil 7 را در اوایل این ماه معرفی کرد خبر از آن داد که: “برای رایانه‌ها جزئیات قسمت گرافیکی بازی بسیار بیشتر خواهد بود.” باتوجه به گفته یک نفر در وب‌سایت NeoGAF می‌دانیم که بازی Resident Evil 7 دارای امکانات گرافیکی زیادی از جمله سایه‌های متحرک، انسداد محیط، ضلالت رنگی و… خواهد بود. شما می‌توانید منو تنظیمات گرافیک در بازی را در عکس پایین مشاهده کنید.

 

همچنین باید بگوییم که نسخه دمو Resident Evil 7 علاوه بر رایانه‌های شخصی برای کنسول‌های PlayStation 4 و Xbox One نیز قابل دریافت است.

Resident Evil 7

لازم به ذکر است که نسخه اصلی بازی در Jan 24 سال ۲۰۱۷ برای سه پلتفرم رایانه، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. بعد از انتشار خود بازی فیلم این بازی نیز با نام Resident Evil: The Final Chapter در Jan 27 به روی پرده خواهد رفت.

 

احتمالا این نسخه آخرین عنوان سری بازی Resident Evil باشد و بعد از تاریخ خوب و طولانی که کپکام آن را حول چندین سال خلق کرده است پایان یابد.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات