Failbetter اطلاعات جدیدی در مورد Sunless Skies منتشر کرد

Failbetter اطلاعات جدیدی در مورد Sunless Skies منتشر کرد

رحیم عباس زاده ۰۸ آذر ۱۳۹۵ نظرات

کمپانی Failbetter در پستی در وبسایت خود اطلاعات جدیدی در مورد بازی Sunless Skies که در ادامه بازی Sunless sea خواهد  بود منتشر کرد. با گیمر همراه باشید.

اصلی‌ترین چیزی که از این پست می‌توان دریافت کرد این است که برخلاف Sea، یک بندر اصلی در بازی وجود نخواهد داشت، بلکه چند بندر وجود خواهد داشت. این مسئله سیستم گشت و گذار در بازی را به کلی عوض خواهد کرد و خوشبختانه بازی را بهبود خواهد بخشید.

Liam Welton، کارگردان بازی، در این مورد می‌گوید که: “تنش بازگشت به یک بندر اصلی هنوز هم وجود خواهد داشت و تهدید دور شدن زیاد و یخ زدن و گستردگی بی‌رحمانه فضا به همان جذابیتی که در Sunless Sea وجود داشت، خواهد بود، ولی سفرهای شما کوتاه‌تر و متنوع‌تر خواهد بود و فرصت‌های جدید و چالش‌برانگیز در بندرها منتظر شما خواهد بود. افرادی که به قدر کافی شجاع هستند تا امنیت منطقه خود را ترک کنند، تمدن‌های بزرگتر و پیشرفته‌تری را در پیش روی خود خواهند یافت.

Failbetter بازی Sunless Skies را به صورت امپراطوری ویکتوریایی در فضا توصیف می‌کند. بازی هم اکنون در دست ساخت است و احتمالا سال بعد از طریق Steam Early Access  عرضه شود.

منبع:

PC Gamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات