فصل دوم بازی Hitman تایید شد

فصل دوم بازی Hitman تایید شد

رحیم عباس زاده ۱۷ آبان ۱۳۹۵ نظرات

شرکت سازنده Hitman، یعنی Lo Interactive، در آگوست اعلام کرد که این بازی، که به تازگی فصل اولش با ۶ قسمت به پایان رسید، می‌تواند ۲ فصل دیگر هم دریافت کند. قسمت اول بازی هم ظاهرا به حد کافی خوب ظاهر شده است چون کارگردان بازی، Hakan Abrak، اعلام کرده است که فصل دوم بازی در راه است. با گیمر همراه باشید.

وی در مصاحبه خود اعلام کرده است که: “بله، فصل دومی در راه است!” وی افزود “هدف استودیو خلق محل بازی عالی است.” طبق گفته‌های ایشان بازیکنان می‌توانند در فضای بازی آزادانه بگردند، با افراد موجود در بازی در ارتباط باشند و یک راه خلاقانه برای کشتن هدف خود پیدا کنند.

در فصل دوم بازی شهرهای جدیدی وجود خواهند داشت ولی ممکن است به شهرهای قبلی هم سر بزنید، البته الزاما مثل دفعه اول نخواهند بود. Abrak به پاریس هم به عنوان یکی از شهرها اشاره کرده است که طبیعتا هدف جدیدی را در این شهر دنبال خواهیم کرد.

Abrak همچنین گفت که :”برای اولین بار در تاریخ بازی Hitman ما همه را نخواهیم کشت، معمولا همه جز Diana می‌میرند ولی این بار نه. پس در این Hitman شخصیت‌های عمیقی خواهیم ساخت که در فصل‌های آینده آن‌ها را توسعه خواهیم داد. کمی شبیه سریال‌های تلویزیونی عمل خواهیم کرد. برخی می‌میرند و برخی برای مدت طولانی همراه ما خواهند بود.”

Hitman: The Complete First Season در قالب دیسک با همراه داشتن تمامی ۶ فصل موجود در بازی، ۳ مرحله اضافی، مویسقی متن بازی و موارد دیگر در ژانویه عرضه خواهد شد.

منبع:

PC Gamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات