نسخه کامپیوتری No Man’s Sky برای برخی از بازیکنان مشکل ساز شد

نسخه کامپیوتری No Man’s Sky برای برخی از بازیکنان مشکل ساز شد

رحیم عباس زاده ۲۳ مرداد ۱۳۹۵ نظرات

لیست طویلی از مشکلات مثل کرش، فریم ریت پایین و دیگران مشکلات آزاردهنده از طرف کسانی که بازی No Man’s Sky را روی PC تجربه کرده‌اند گزارش شده است. با Gam3r همراه باشید.

 No Man’s Sky به تازگی برای PC روی Steam عرضه شده و بازیکنان حتی با داشتن سیستم قوی عملکرد ضعیفی از بازی گزارش کرده‌اند. قطع و وصل شدن صدا، پایین آمدن فریم ریت، تکه تکه شدن تصویر و کرش شدن بازی هنگام شروع بین گزارشات مشاهده شده، ولی مشخص نیست که تا چه حد گسترده و شایع است. اگر گزاشات موجود در Subreddit و Steam Reviews چند درصد هم درست باشند، مشکلات عملکرد بازی غیر قابل چشم‌پوشی است.

این بازی با alt-tab هم سازگار نیست. زمانی که بازی مینیمایز شود دیگر قادر به ادامه بازی نخواهید بود و مجبور هستید به زور متوصل شوید و از Task Manager برای بستن بازی استفاده کنید.

موارد چندش به همینجا ختم نمی‌شوند! فریم ریت بازی به صورت پیشفرض روی ۳۰ تنظیم شده که البته قابل افزایش است. یادتان باشد که حتما افزایش دهید تا به تجربه بهتری از بازی برسید.

پچ کوچکی برای بازی عرضه شده که طبق گزارش بازیکنان تفاوت زیادی حس نکرده‌اند.

Sean Murry راهکارهایی برای رفع مشکلات بازی در توییتر منتشر کرده که بیشتر شبیه راهکار روشن خاموش کردن مودم است! راهکارهایی مثل نصب Visual C++ Redist 2010، نصب آپدیت‌های کارت گرافیکی و…

Hello Game استودیو کوچکیست و انتظار می‌رفت که شاهد مشکلات کوچکی باشیم ولی با این اوصاف برای بسیاری No Man’s Sky غیر قابل بازی کردن است! امیدواریم که پچ‌های بعدی مشکلات را رفع کنند.

منبع: PC Gamer

منبع:

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات