کجا و چگونه می توان مسابقات اینترنشنال Dota 2 را تماشا کرد

کجا و چگونه می توان مسابقات اینترنشنال Dota 2 را تماشا کرد

پویا سیف دوست ۱۸ مرداد ۱۳۹۵ نظرات

همانطور که بازی دوتا ۲ بسیار معروف است، مسابقات آن نیز دست کمی از آن ندارند و در صدر این مسابقات رقابت های اینترنشنال قرار دارند که هرساله یک بار برگزار می شوند. این مسابقات بسیار هیجان انگیز بوده و برترین تیم ها و بازکنان جهان را دربر می گیرند، در ادامه به چگونگی دسترسی به این مسابقات را با شما در میان خواهیم گذاشت.

امروز ساعت ۱۰ صبح بزرگترین رقابت بازی های ویدیویی سال برگزار خواهد شد که در این رقابت ۱۶ تیم با هم برای کسب برترین جایزه بازی های ویدیویی در بازی دوتا ۲ تلاش می کنند، این رقابت شامل ۲۰ میلیون جایزه نقد و یک تندیس ظاهرا طلا خواهد بود که از طرف استیم تقدیم خواهد شد و مکان فیزیکی این مسابقات در مرکز سیاتل و در میدانی به اسم Key Arena خواهد بود. روش های بسیاری برای تماشای این مسابقات دیدنی وجود دارد که در ادامه به نحوه دسترسی به آن را در اختیار شما خواهیم گذاشت. به شما هم پیشنهاد می کنیم که حتی اگر با دوتا ۲ هم زیاد آشنا نیستید این رقابت ها را از دست ندهید!

blog_ti6_group_stage

تیم های انتخاب شده برای مسابقات اینترنشنال

همانطور که گیمر های حرفه ای می دانند راحت ترین روش برای گرفتن کلیه اطلاعات از بازی های مهم اعم از تماشای مسابقات، شبکه Twitch است که این مسابقات هم در این شبکه حضور دارند. برای تماشای مسابقات اینترنشنال دوتا ۲ می توانید به این لینک در سایت Twitch مراجعه کنید: http://twitch.tv/dota2ti

اما تنها شبکه Twitch نیست که امکان دسترسی به این رقابت ها را می دهد، کمپانی Valve نیز طبق همیشه همه مسابقات را به صورت زنده در وب سایت دوتا ۲ از طریق لینک مقابل: http://www.dota2.com/international/live/ تمام نتایج و  جزئیات بازی را از جمله سطح هیروها، نقشه کوچک بازی و مقدار طلا و… را استریم خواهد کرد.

راه دیگر هم این است که اگر شما تیکت مخصوص تماشای بازی را که شامل هزینه هم می باشد و همین تیکت ها نیز به جمع شدن جایزه نقدی کمک می  کنند را گرفته باشید می توانید بازی را به صورت یک پلیر ببینید که در این نوع تماشا شما می توانید از امکانات بیشتری برخوردار شوید مثلا: چند گزارشگر که وجود دارند یکی را به دلخواه برگزیده و با گزارش او در مورد بازی لذت ببرید، این در حالی است که شما می توانید از طریق شبکه اجتماعی Twitch که قبلا ذکر شد و یا از سایت رسمی دوتا ۲ به آدرس http://dota2.com/ از وقایع بهره مند شوید. تماشاگرانی که از داخل بازی دوتا ۲ اقدام به دیدن این مسابقه می کنند حتی می توانند جوایز کوچکی را ببرند که این جوایز از پیشبینی بازی ها و رویداد های خاص بازی ها بدست می آیند.

ti6_aegis

نمایی از تندیس مسابقات که تقدیم تیم اول خواهد شد

این را هم باید گفت که کمپانی اچ تی سی یک تماشای بی نظیر را از طریق واقعیت مجازی این کمپانی که HTC Vive نام دارد برای شما به ارمغان آورده است، اگر این واقعیت مجازی و بازی دوتا ۲ را داشته باشید از لذت این رویداد مهم بهره مند خواهید بود. لازم به ذکر است که این مسابقات تا Aug. 13 ادامه خواهند یافت.

منبع: Polygon

منبع:

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات