ایران بوم گردی، مرجع تخصصی سفر و رزرواسیون

ایران بوم گردی، مرجع تخصصی سفر و رزرواسیون

پویا سیف دوست ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ نظرات

بوم گردی تعریف جدیدی از سفر محسوب می­شود. تصویری که ما در گذشته از سفر و سیاحت به ذهن داشتیم به طور کل این روزها دگرگون شده است. خیلی از سختی‌ هایی که در گذشته به عنوان مسافر متقبل می­شدیم به دست فراموشی سپرده شده­اند. همان­طور که می­دانید این رزوها گردشگری دیگر نه به شکل سنتی بلکه کاملا مدرن و هوشمندانه برگزار می‌شود و تبدیل به یکی از پرسودترین صنعت‌های جهان شده است. در این رابطه هم کشورهای زیادی هستند که با ایجاد و گسترش زیرساخت‌­های گردشگری  و رونق دادن به صنعت توریسم مبالغ هنگفتی را وارد اقتصاد خود کرده اند.

 

در حال حاضر وبسایت ایران بوم گردی به عنوان بهترین سایت در حوزه بوم گردی مشغول به فعالیت بوده و با داشتن اقامتگاه های مختلف و با تنوع های گوناگون از تمام نقاط ایران، بهترین پلتفرم برای شناخت و استفاده بیشتر شما از موضوع بوم گردی محسوب می­شود.

 

اقامتگاه های بوم گردی و یا بهتر بگوییم خانه های سنتی روستایی، با آن تنور و آتش در گوشه‌ حیاط، حوض فیروزه‌ ای، گل های شمعدانی‌ و درختان سرسبز با میوه‌ های رسیده‌ همگی حس آرامش و برگشت به اصل را در وجود آدم تزریق می­کند.

 

از این رو اقامتگاه بوم گردی گیلان و اقامتگاه بوم گردی مازندران در کنار سایر اقامتگاه های شهرهای خوب و زیبای ایران، نقش پر رنگی را در جذب افراد برای حضور در این عرصه بازی می­کنند.

منبع:

ایران بوم گردی

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات