تصاویری جدید از سریال TITANS منتشر شد

تصاویری جدید از سریال TITANS منتشر شد

امیر پورمحمد ۰۷ آبان ۱۳۹۷ نظرات

نگاهی به اطلاعات جدید منتشره در باره سریال تایتان ها (TITANS). با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار فیلم یا نقد و برسی فیلم و همچنین تریلر فیلم را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

سریال تایتان ها محصول همکاری کمپانی کامیک دی سی (DC) و نتفلیکس (Netflix) در صدد معرفی برخی از ابر قهرمان های دنیای سینمایی دیسی قبل از انتشار فیلم های اختصاصی شان است. تا کنون در سه قسمت منتشر شده شاهد بسیاری از قهرمانان همچون رابین (Robin) بودیم.

هم اکنون نیز طی اخبار منتشر شده در قسمت چهارم این سریال شاهد معرفی گروه Doom Patrol خواهیم بود. حضور این تیم برای اولین بار در سینما در این سریال خواهد بود. با توجه به گفته های شبکه نتفلیکس این گروه چندی بعد سریال اختصاصی خود را خواهند داشت.

سینما,فیلم,سریال جدید,تاریخ پخش قسمت چهارم سریال تایتان ها,داستان سریال تایتان ها,بازیگران سریال تایتان ها,قسمت چهارم سریال تایتان ها,شخصیت های سریال تابتان ها,کامیک بوک تایتان ها,کامیک بود رابین,رابین و بتمن, TITANS, Rabin, Doom Patrol

با توجه به اطلاعات منتشره در قسمت چهارم این سریال که با نام گروه Doom Patrol منتشر خواهد شد، گروه Doom Patrol به همراه پسر هیولایی (Beast Boy) به جمع نمونه های آزمایشگاهی تصادفی (misfit medical experiments) برده خواهند شد. تا به این تیم ملحق شوند. البته تا کنون هیچ گونه خبر یا حتی شایعه ای در این مورد که چگونه این اتفاقات خواهد افتاد تا دو تیم با هم متحد شوند و آیا گروه Doom Patrol این اتحاد را خواهند پذیرفت یا نه منتشر نشده است.

قسمت چهارم این سریال اواخر این هفته از شبکه نتفلیکس منتشر خواهد شد.

 

 


بیشتر بخوانید:

شبکه Netflix ساخت فصل دوم Lost in Space را تائید کرد

سریال های کامیک بیشتری از شبکه Netflix

منبع:

ComicBookMovie

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات