اکران فیلم ترسناک آقای James Gunn به سال ۲۰۱۹ موکول شد

اکران فیلم ترسناک آقای James Gunn به سال ۲۰۱۹ موکول شد

امیر پورمحمد ۱۸ مهر ۱۳۹۷ نظرات

اطلاعاتی جدید در مورد فیلم روایت روشن (BrightBurn). با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار فیلم یا نقد و برسی فیلم و همچنین تریلر فیلم را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

فیلم جدید آقای جیمز گون (James Gunn) که در سبک ترسناک ساخته شده است قرار بود در تاریخ ۳۰ نوامبر امسال اکران شود. اما با توجه به گزارشاتی که از سوی سایت THR رسیده است کمپانی سونی (Sony) با تغییر تاریخ اکران این فیلم به تاریخ ۲۴ می سال ۲۰۱۹ موافقت کرده است.

 

تاریخ ۲۴ می، روز یادبود طولانی (روز یادبود تمام افرادی که در ارتش امریکا جان خود را از دست داده اند) یکی از تاریخ های محبوب در تقویم فروش های سینمایی و باکس آفیس است. این حرکت کمپانی سونی یعنی تغییر تاریخ اکران فیلم از یک زمان عادی به یک روز خاص، حاکی از اهمیت بالای این فیلم برای کمپانی سونی است.

آخرین فیلم جیمز گون

این فیلم قرار بود پنلی اختصاصی در نمایشگاه کامیک کان سن دیاگو (San Diego Comic-Con) امسال داشته باشد ولی با توجه به اخبار اخراج آقای کون از فیلم نگهبانان کهکشان سه (Guardians of the Galaxy Vol 3) هیچ گاه فرصتی برای تشکیل پنل خبری برای این فیلم پیش نیامد. از همین رو تا کنون چیز زیادی در مورد فیلم آشکار نشده است. تنها چیز هایی که تا کنون به دست آمده اند این دو نکته اند که خانواده آقای گون یعنی برادر و خواهر زاده وی فیلم نامه این فیلم را نوشته اند و خانم الیزابت بنکس (Elizabeth Banks) نقش اصلی فیلم را بر عهده دارد.

حال باید منتظر بود تا دید چه اخباری جدید در مورد این فیلم در چند ماه آینده منتشر خواهند شد.

 

 


بیشتر بخوانید:

Comic-Con 2018: شرکت کنندگان خواستار بازگشت James Gunn هستند

تاریخ اکران قسمت سوم Guardians of Galaxy اعلام شد

منبع:

IGN

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات